Понеділок, 22 січня 2018

Анонси, Події, Поділля

Батьки маленьких хмельничан можуть допомогти своїм дітям зробити першу добру справу

Для цього треба лише разом привести старий портфелик в гарний стан і передати його одному зі 125 дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Допомога приймається і будь-яким канцелярським приладдям: зошити, блокноти, ручки, олівці, фарби та альбоми, пластилін, гумки тощо.

08.08.2016, 9:55

1 вересня

26 серпня 2016 року о 12:00 у Хмельницькому обласному благодійному фонді «Карітас» відбудеться  благодійна акція «Шкільний портфелик». Це також гарна нагода долучити свою дитину до вчинення добрих справ.

На Хмельниччині 125 дітей з 55 родин опинилися у складних життєвих обставинах, ще 13 родин були вимушені покинути свої домівки. Особливо актуальним напередодні нового навчального року буде допомога небайдужих необхідним для навчання канцелярським приладдям та шкільними портфелями.

Благодійна акція «Шкільний портфелик» проводиться ХОБФ «Карітас» ось уже сьомий рік поспіль та є однією з наймасштабніших акцій. Саме актуальністю проблеми та прагненням і можливістю допомогти таким родинам викликане бажання благодійників організовувати  та проводити таку акцію кожного року.

Акція буде супроводжуватися розважальною програмою для дітей  за участі аніматорів з Клубу дитячого відпочинку «Коала клуб», врученням подарунків (відповідно до віку). А для бажаючих – навіть освяченням портфелів і благословенням дітей та їх родин перед новим навчальним роком священником-настоятелем храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ о. Іваном Данкевичем.

Місце проведення за адресою ХОБФ «Карітас»: м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 10/3.

Організатор акції: Хмельницький обласний благодійний фонд «Карітас» у рамках проекту «Мобільна робота з молоддю в Україні». Співорганізатор акції: ТМ «Офіс Центр».

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: