Неділя, 17 грудня 2017

Здоров'я і краса, Події, Поділля

Боротися з соціально-небезпечними захворюваннями хмельничанам тепер легше

Хмельницька обласна державна адміністрація та Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» підписали Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю. Урочиста церемонія підписання відбулася 6 жовтня 2017 року.

10.10.2017, 17:26

ВІЛ

   Тепер ще на крок ближчими до реалізації стали державні програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та вірусним гепатитам. Керівництво області небайдуже до програм протидії цим захворюванням, підписання Меморандуму стало яскравим цьому доказом.

   Андрій Клепіков, виконавчий директор Альянсу громадського здоров’я, на церемонії підписання Меморандуму наголосив, що «підписання Меморандуму сприятиме більш ефективній координації нашої діяльності та збільшення внеску області у протистояння епідеміям ВІЛ-інфекції, туберкульозу та вірусних гепатитів». Альянс – один із офіційних співвиконавців заходів Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014–2018 роки. Альянс виконував не останню роль у подоланні епідемій у Хмельницькій області, зокрема це стосується програми «Інвестиції заради впливу на епідемії туберкульозу та ВІЛ-інфекції». Крім того, Альянс є ще й одним із розпорядників коштів Глобального фонду та вносить свій регулярний внесок у протидію епідеміям в Хмельницький області.

   Нагадаємо, що у 2016 році було надано технічну  підтримку та профінансовано виконання комплексних заходів протидії поширенню вищезазначених захворювань в області на загальну суму 12 млн. 175 тис. 149 грн. Робота організацій є доволі ефективною, про що й свідчать результати: рівня поширеності ВІЛ серед людей, які вживають ін’єкційні наркотики, зменшився (20,8 % у 2015 у порівнянні з 33,7% у 2011 р.) та серед осіб, що надають сексуальні послуги за плату (6,1 % у 2015 у порівнянні з 18,7% у 2011 р.).

   У боротьбі з такими серйозними захворюваннями, тим більше епідеміями, варто об’єднати зусилля всіх зацікавлених сторін: представників і державного, і недержавного секторів, тоді й результат буде відповідний.

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: