Понеділок, 19 березня 2018

Кримінал та ДТП, Події, Поділля

Чи безпечно хмельницьким школярам повертатися додому через парк ім.Чекмана

12 жовтня близько 15.30 серед білого дня в Хмельницькому в дитини відібрали гроші.

13.10.2017, 12:31

чи безпечно у парку Чекмана

10- річний хлопчик повертався додому з першої школи, що розташована на вул. Староміській, через парк ім.Чекмана в мікрорайон Гречани. Дитина гралася телефоном, на що звернув увагу незнайомий підозрілий чоловік. Коли дитина порівнялася з незнайомцем, він одним рухом відібрав телефон і почав вимагати гроші. Переляканому хлопчикові грабіжник пообіцяв повернути телефон, якщо той віддасть усі гроші, які в нього є. У малого було лише 6 гривень, які він слухняно й віддав грабіжнику. Це сталося неподалік спортивного майданчика.

Коли дитина прийшла додому, батьки звернулися до правоохоронних органів. Школяр детально описав злочинця, наразі тривають заходи щодо встановлення особи та притягнення до відповідальності. Скоріш за все чолов’яга  був напідпитку і шукав гроші на пляшку.

До речі, із 1 жовтня припинив чергування у парку ім.Чекмана велопатруль. Але, як повідомили нам у Патрульній поліції міста, наразі розглядається питання про посилення контролю за ситуацією в парку пішим патрулем.

Як повідомила речниця Хмельницького відділу поліції Світлана Свідерська, це вже не перше пограбування школярів серед білого дня. Кілька тижнів тому вже був подібний випадок. Того разу з дитини зняли золотий ланцюжок. Не зважаючи на ці події, поліція загалом оцінює ситуацію як безпечну для школярів. Такі випадки лише поодинокі, а правоохоронці намагаються швидко на них відреагувати.

Крім того, Хмельницька поліція активно інформує школярів за місцем навчання про те, як поводити себе з незнайомцями. Зокрема правоохоронці радять дітям не наближатися до незнайомих підозрілих людей, намагатися відійти якомога далі від них туди, де є скупчення людей, і не намагатися з ними говорити. У жодному разі не йти з незнайомцями, навіть коли вони кажуть, наприклад, що там у машині тебе чекає мама, адже в м. Київ були випадки, коли таким чином намагалися викрасти дітей.

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: