Понеділок, 19 березня 2018

Події, Поділля

Хмельничан запрошують у «безкінечну подорож»

У Хмельницькому покажуть мистецьке дійство у новому жанрі – мультимедійний колаж з елементами лекції, концерту та банкету. Захід із назвою «Безкінечна подорож, або Енеїда» режисерки Ольги Михайлюк проведуть в обласному центрі представники агенції «АртПоле» у День Незалежності. Сьогодні режисерка та організатори розповіли, що можна буде побачити на цьому заході і хто братиме у ньому участь.

10.08.2017, 12:39

Хмельничан запрошують подивитися Безкінечну подорож

24 серпня о 21:00 усі охочі хмельничани зможуть побачити мультимедійний колаж за мотивами «Енеїди» Івана Котляревського. Вхід на подію вільний, локація проведення – Мистецький двір (вул. Проскурівська, 18, музична школа № 1).

Учасником дійства і фактично його головною дійовою особою буде відомий український письменник Юрій Андрухович. Під спеціальний музичний супровід, який забезпечать Марк Токар і Віктор Новожилов, Андрухович читатиме лекцію, уривки з «Енеїди» та власні вірші. А візуалізацію проекту забезпечить vj-група CUBE.

Проект режисерки Ольги Михайлюк покажуть у День НезалежностіПроект режисерки Ольги Михайлюк покажуть у День Незалежності

«Ми приїхали до Хмельницького за два тижні до заходу саме для підготовки до цієї події. Це буде єдиний показ з усіх українських міст, який буде приурочений до Дня Незалежності», – розповіла представниця агенції «АртПоле» Тетяна Манзюк.

Презентація проекту відбулася цьогоріч на Книжковому Арсеналі у Києві. Одразу після столиці організатори вирішили показати мистецьке дійство у Хмельницькому.

Презентація мультимедійного колажу відбулася у КиєвіПрезентація мультимедійного колажу відбулася у Києві

Альона Воробйова

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: