Вівторок, 27 червня 2017

Культура та спорт, Поділля

Хмельницькі поліцейські набігали на “бронзу”

Саме з легкоатлетичного кросу стартувала «Динаміада-2017». У змаганнях взяли участь працівники поліції, нацгвардійці, прикордонники, рятувальники, співробітники СБУ та Райковецької виправної колонії, — загалом 6 команд.

03.04.2017, 9:52

крос бігають поліцейські

Жінки бігли дистанцію на 1 км, а чоловіки — на 1, 3 та 5 км.
Традиційно найкращі результати в індивідуальній та командній першості показала команда Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького. Друге місце впевнено посіли легкоатлети із СБУ, а третє загальнокомандне місце посіли поліцейські.
Найкращий результат серед працівників поліції показав дільничний офіцер Шепетівського ВП Віталій Швець. Він посів друге місце на дистанції 5 км, подолавши її за 17,14 хв. Також троє поліцейських посіли четверті місця: Каріна Яструб, інспектор ГРПП із Волочиська на дистанції в 1 км, Сергій Кієнко з патрульної поліції Хмельницького теж на дистанції 1 км, а також старший оперуповноважений УЗЕ Микола Домбровський — на дистанції 3 км.
Усі призери в особистих змаганнях були нагороджені дипломами та медалями, а переможці командної першості отримали кубки та дипломи.
За результатами цього легкоатлетичного турніру буде сформована збірна команда Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, яка представить організацію на чемпіонаті Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з легкої атлетики (кросу) за програмою «Динаміада-2017» в місті Харкові.