Вівторок, 24 квітня 2018

Кримінал та ДТП, Поділля

Кривдника пенсіонерів засадять на вісім років

30-річного злодія-рецидивіста із Старокостянтинова совість таки не надто мучила, тож вийшовши на волю після п'ятьох "ходок" за так званим «законом Савченко», на вірний і чесний шлях чоловік так і не став.

13.04.2017, 9:22

наручники

Злодюжка приїхав на гостини у Великий Жванчик, що на Дунаєвеччині. Та гостин не вийшло, а кримінальне минуле та п’ять крадіжок за плечима таки дали про себе знати, тож звільнений за “законом Савченко” лиходій знову взявся за старе. Жертвою крадія стали самотні пенсіонери. Першою постраждала прикута до ліжка 93-річна бабуся. Грабіжник проник у будинок і на очах у безпорадної потерпілої почав обшукувати кімнату в пошуках наживи. Забравши півтисячі гривень і два ліхтарики, пішов геть, а потім поїхав до Кам’янця-Подільського, де і витратив гроші.
Коли ж кошти закінчились, він знову приїхав у село і серед ночі обікрав ще два будинки. Пошкоджуючи двері, проникав всередину, поки господарі спали. У 79-річного пенсіонера викрав мобільний телефон «Nokia-1110» вартістю 500 гривень, а у 50-річного чоловіка — гаманець, в якому було 1300 гривень.
Поліція спіймала злодія вже у Старокостянтинові. Наразі йому “світить” до 8 років позбавлення волі.

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: