Понеділок, 19 березня 2018

Події, Поділля

На Хмельниччині відбулося спецпогашення конверта «Меджибізький замок»

Сьогодні лише упродовж дня філателісти та усі бажаючі мали змогу відправити конверт із відбитком спеціального штемпеля, що був створений для спецпогашення конверта «Меджибізький замок». Урочисті заходи з цього приводу проводилися в смт. Меджибіж Летичівського району.

09.06.2017, 18:19

У Меджибожі відбулося спецпогашення конверта

Символічно спецпогашення тематичного конверта відбулося під час проведення третього музейного форуму «Музей: храм муз – 2017». Цей форум щорічно збирає представників музейних та заповідних закладів з усіх регіонів України для того, щоб вони могли продемонструвати кращі зразки музейної діяльності за минулий рік та обмінятися досвідом один з одним.

Крім конверта «Меджибізький замок» ПАТ «Укрпошта» також випустило однойменні марку та блок марок. Цінність марки «Меджибізький замок» збільшується ще й тому, що вона випущена у зчепці з маркою із зображенням іншого замку – Олеського.

Саме марка «Меджибізький замок» буде представляти Україну у щорічному конкурсі найкрасивіших марок Європи. Для участі у конкурсі її обрала Асоціація Європейських державних поштових операторів «PostEurop». Зараз відбувається голосування за найкрасивішу марку, і віддати свій голос на підтримку української марки може кожен охочий, зазначає заступник директора Меджибізького замку Ігор Западенко.

Для Меджибожа ця подія є знаковою не лише тому, що спецпогашення конверта тут проводиться вперше, а й тому, що поширення таких конвертів і марок допоможе популяризувати історичну спадщину селища.

Конверти і марки "Меджибізький замок" усі охочі могли придбати у замку перед і після спецпогашення

Конверти і марки “Меджибізький замок” усі охочі могли придбати у замку перед і після спецпогашення

Блок марок "Меджибізький замок"

Блок марок “Меджибізький замок”

На урочистості до Меджибізького замку завітали керівництво та представники Хмельницької дирекції ПАТ «Укрпошта», представники місцевої влади, учасники Музейного форуму, відвідувачі замку і, звичайно ж, філателісти. Серед останніх ми зустріли представників філателії не лише Хмельницької області, а й сусідніх областей. До прикладу, Олег Поливко прибув до Меджибожа з міста Бережани Тернопільської області.

Філателіст Олег Поливко прибув на спецпогашення з Тернопільської області

Філателіст Олег Поливко прибув на спецпогашення з Тернопільської області

«Листи з цими марками підуть по всій Україні, я відправлятиму їх і киянам, і харківчанам… Таких конвертів з марками «Меджибіжський замок» є обмежена кількість, і з часом філателісти їх розкуплять. Пройде рік, від сили два, і їх буде вже дуже важко знайти. Тому ці марки можуть також стати дуже хорошим капіталовкладенням. Але найцінніше у цих марках – це багаж знань, тому що коли до філателії відносяться серйозно, то вивчають і географію, і історію, і художників, письменників, флору, фауну тощо, тому що немає такої теми, яку філателія не зачепила б», – розповів Олег Миронович.

Альона Воробйова

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: