Неділя, 21 січня 2018

Події, Поділля

Найкраще місце для МАФів у Хмельницькому – зупинки громадського транспорту

Сьогодні у Хмельницькій міській раді презентували результати публічної консультації стосовно місць розміщення МАФів у місті. Більшість людей (317 осіб – 45,2 %) проголосували за варіант «розміщувати на зупинках громадського транспорту». Також міська влада оголосила про початок наступного опитування – яким повинен бути зовнішній вигляд малих архітектурних форм.

02.06.2017, 15:59

Гончарук і Черненко

Раніше ми повідомляли, що міська влада пропонує хмельничанам вирішити, де у місті будуть розміщуватися МАФи. Початок публічної консультації з питань розміщення малих архітектурних форм припав на середину травня, і упродовж трьох тижнів жителі міста могли висловити свою думку з цього питання трьома шляхами: проголосувавши на спеціальному сайті, посилання на який було розміщене на сайті міської ради та сторінках ряду інтернет-видань; надіславши SMS-повідомлення з текстом «6499+№ відповіді» на номер 093-177-00-35; звернувшись у Відділ роботи зі зверненнями громадян міськради.

Серед семи варіантів відповідей за результатами голосування на першому місці опинився варіант «зупинки громадського транспорту», отримавши 317 голосів (45,2 %). Друге і третє місце зайняли варіанти «взагалі не розміщувати» (97 голосів, 13,8 %) та «на ринках міста» (93 голоси, 13,2 %). А от найменше – лише 18 голосів людей – отримала пропозиція розміщувати МАФи «поблизу залізничних та автобусних вокзалів» (2,6 %).

Результати опитування стосовно розміщення МАФів у Хмельницькому
Результати опитування стосовно розміщення МАФів у Хмельницькому

Під час презентації результатів координатор кампанії «Стеж за грошима» у Хмельницькій області Олег Черненко розповів, що головними труднощами, з якими зіткнулися під час проведення публічної консультації, стала можливість проголосувати не один раз, а більше. «Згодом ми все ж таки знайшли спосіб як це виявити. На сайті можна переглянути, з якої ІР-адреси голосували. І коли ми бачили, що з одного пристрою проголосовано кілька разів, то «зайві» голоси відкидали. Таким чином ми не зарахували 67 голосів», – зазначив Олег Черненко.

Також уже з вчорашнього дня розпочалася нова публічна консультація. Цього разу вона стосується зовнішнього вигляду МАФів. Хмельничанам пропонують серед шести варіантів обрати той архітип МАФу, який їм більш за все до вподоби. Обраний жителями міста архітип буде розглянутий міською радою як основний варіант зовнішнього вигляду усіх МАФів, що розташовані у Хмельницькому.

Де знайти посилання на опитування на сайті Хмельницької міськради
Де знайти посилання на опитування на сайті Хмельницької міськради

Щоб віддати свій голос за той чи інший архітип, потрібно натиснути на кнопку «Ваша думка. Архітипи МАФів» на сайті Хмельницької міської ради та обрати один із варіантів, або ж надіслати SMS-повідомлення з текстом «2249+відповідь» на номер 093-177-00-35. Тепер проголосувати кожен може лише один раз. Опитування триватиме упродовж місяця.

Альона Воробйова

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: