Неділя, 22 квітня 2018

Події, Поділля

Недоношена дівчинка з Хмельницького не виживе без необхідних ліків

На лікування недоношеної дівчинки, яка зараз знаходиться в реанімації у Хмельницькому, потрібні чималі кошти. За два з половиною тижні свого життя дитина ще не встигла отримати ім'я, а от ряд хвороб супроводжують її вже з перших хвилин від народження. Зараз на лікування дівчинки потрібно по 600-700 гривень у день.

02.06.2017, 8:15

Недоношена дівчинка в реанімації перинатального центру в Хмельницькому

Дівчинка народилася недоношеною і мала вагу всього близько 800 г. Через це вже з моменту народження у неї серйозні проблеми зі здоров’ям. Вона досі не може самостійно дихати і їсти, має проблеми зі шлунком і знижений рівень гемоглобіну у крові. Лікарі підозрюють, що у неї також може бути часткова кишкова непрохідність. Зараз дитина знаходиться в реанімації Хмельницького міського перинатального центру. У реанімації також знаходиться і мама дівчинки, у якої проблеми із нирками.

Щоденно на ліки для дівчинки потрібно не менше, ніж декілька сотень гривень. Батьки дитини не мають таких коштів. Волонтери Об’єднання «Хмельниччина без сиріт», що опікуються дівчинкою, кажуть, що останнього разу купили ліків на 700 гривень. А такі списки із необхідними ліками волонтери отримують від лікарів мало не щодня.

«Цій дитині повинні були робити операцію, але потім операцію відмінили і зараз намагаються лікувати медикаментозно. Спочатку вона важила 800 г, але зараз завдяки тому, що її почали годувати дитячими сумішами, дитина важить уже 980 г. Я її відвідую через день, лікарі мене до неї пускають. Коли приходжу, мені часто дають список ліків, які потрібно купити. Я купую, чеки фотографую і викладаю у групу на Facebook, щоб люди бачили, на що були витрачені кошти. Недавно ми зібрали кошти і купили їй венозний катетер. Проте зараз їй майже щодня потрібно по 600-700 гривень на ліки. У її батьків таких грошей немає» – розповідає учасниця Об’єднання «Хмельниччина без сиріт» Аліна Масалітіна.

Усі бажаючі допомогти для дівчинки можуть скидати гроші на рахунок № 5168 7426 0454 1759 (Приватбанк) на ім’я Оля Янча. У платежі обов’язково потрібно вказати, що призначення коштів – допомога саме цій недоношеній дівчинці.

За додатковою інформацією можна звертатися до Аліни Масалітіної за номером телефону 0673483811.

Альона Воробйова

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: