Понеділок, 22 січня 2018

Події, Поділля

ПДР та медична допомога – чого навчатимуть дітей хмельницькі патрульні

У Хмельницькому патрульні проведуть ряд профілактичних заходів, об’єднаних під назвою «Увага! Діти – на дорозі!». Під час цих заходів учні зможуть дізнатися, як безпечно добратися до школи і як врятувати людину, котра постраждала в ДТП.

23.08.2017, 14:23

Патрульні поліцейські та діти

Вже завтра, 24 серпня о 10:00 на Майдані Незалежності патрульні обласного центру не тільки вітатимуть мешканців та гостей міста зі святом Дня Незалежності, а й навчатимуть дітей правил дорожнього руху. Після навчання дітлахи зможуть отримати в подарунок методичні матеріали.

Після 24 серпня у дитячих садочках, загальноосвітніх школах та інтернатах буде проведено ряд заходів під назвами «Безпечна дорога до школи» та «Безпечна дорога до садочка», під час яких патрульні навчатимуть дітей правил дорожнього руху. Починаючи з наступного понеділка, 28 серпня правоохоронці працюватимуть з дітьми в інтернатах, а з 1 вересня – у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах.

«Також в Хмельницькому ми будемо проводити практичне навчання з основ надання першої медичної допомоги постраждалим унаслідок дорожньо-транспортних пригод під гаслом «Знаю! Вмію! Врятую!». Такий захід ми проводимо щороку. Цього року захід будемо організовувати спільно з Міністерством охорони здоров’я», – розповіла інспектор із зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції міста Хмельницького, лейтенант поліції Анна Стрембіцька.

У яких саме школах буде проводитися практичне навчання стане відомо пізніше. Заняття будуть відбуватися для учнів 10-11 класів.

А в День знань 1 вересня патрульні поліцейські будуть забезпечувати охорону порядку і безпеки дорожнього руху поблизу загальноосвітніх навчальних закладів.

Альона Воробйова

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: