Понеділок, 22 січня 2018

Культура та спорт, Поділля

Поліцейські зійшлися з ліцеїстами у футзалі

У Хмельницькому поліцейська футзальна команда зіграла товариський матч з учнями професійного ліцею. Захід відбувся в рамках соціального проекту «Спорт, поліція і діти», започаткованого хмельницькими правоохоронцями восени минулого року.

04.04.2017, 10:49

футбол

к повідомляє прес-служба поліції, у рамках проекту «Спорт, поліція і діти» начальник Головного управління національної поліції в Хмельницькій області Микола Семенишин місяць тому відвідав Старокостянтинівський професійний ліцей. Під час зустрічі головний поліцейський області розповів підліткам про основні небезпеки, які чатують на них в інтернет-просторі і не тільки, а також наголосив на важливості здорового способу життя для формування повноцінної і всебічно розвиненої особистості.
Дізнавшись, що в ліцеї є своя футбольна команда, Микола Семенишин запросив хлопців до Хмельницького зіграти товариський матч з поліцейськими.
І от нещодавно учні ліцею завітали на екскурсію до Головного управління Нацполіції. У рамках цього візиту відбувся товариський матч з футзалу між командою «Динамо-ГУНП» та учнями ліцею. Зрозуміло, що дорослі футболісти були на голову сильніші, але хлопці отримали чудовий майстер-клас і побачили, яких результатів можна досягти, якщо регулярно займатися спортом і працювати над собою.
— У нас команда ще зовсім молода, тому ця гра була чудовим уроком, — говорить Віктор Самарук, учень Старокостянтинівського ліцею. — Сподіваємося в майбутньому ще зіграти на такому рівні.
До слова, директор ліцею Сергій Кучерук також приміряв футбольну форму і разом зі своїми хлопцями на полі змагався проти команди поліцейських.
Микола Сохорук, граючий тренер команди «Динамо-ГУНП», зазначає, що у хлопців є хороший потенціал:
— Наша команда була сформована ще у 2003 році, а хлопці тільки починають грати. Але якщо вони хочуть досягти гарних результатів, то повинні вести здоровий спосіб життя і постійно працювати над собою.
Чудовим подарунком для юних футболістів та їхніх вболівальників стала екскурсія по Головному управлінню Нацполіції, а також показові виступи кінологів з їхніми чотирилапими підопічними.

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: