Неділя, 22 квітня 2018

Події, Поділля

Продовження оренди біл-бордів у Хмельницькому – тільки за рішенням виконкому

Тепер орендатори біл-бордів в обласному центрі зможуть продовжити термін оренди тільки за рішенням виконавчого комітету Хмельницької міськради.

08.06.2017, 20:05

Білборди у Хмельницькому

У Хмельницькій міській раді планують змінити порядок продовження оренди біл-бордів на території міста і за ним. Раніше дозвіл на продовження оренди можна було отримати у відповідному управлінні міськради, надалі ж цей дозвіл можна буде отримати тільки після погодження виконавчого комітету.

Нове положення про розміщення зовнішньої реклами розроблять вже у липні-серпні цього року, зазначив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

«У новому положенні про розміщення зовнішньої реклами ми пропишемо пункт про продовження строку оренди біл-бордів і сіті-лайтів через рішення виконавчого комітету. Десь на липень–серпень у нас положення буде готове. Тоді і Управління не буде мати зайвої мороки – їм залишиться тільки підготувати рішення, зробити візуалізацію, а ми подивимося і вирішимо. Де все буде нормально, де не буде на майбутнє ніяких планів – хай собі стоїть біл-борд, а от там, де ми будемо планувати щось робити – чи транспортну розв’язку, чи дорогу – там вони тільки заважатимуть, ми потім з ними будемо мати зайву мороку», – сказав Олександр Сергійович.

Також сьогодні на засіданні виконавчого комітету міськради звучали пропозиції упорядкувати розміщення зовнішньої реклами: розміщення біл-бордів дозволити лише за містом, а от на території міста ставити більш сучасні сіті-лайти.

Альона Воробйова

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: