Неділя, 21 січня 2018

Події, Поділля

Що везли на Хмельниччину у 2017 році

Трактори, машини та механізми для збирання в обмолоту сільськогосподарських культур, моторні транспортні засоби спеціального призначення, обладнання для обробки гуми та пластмас, кам‘яне вугілля, сталевий прокат, полімери у первинних формах... Саме це імпортували на Хмельниччину цьогоріч із країн Європи.

13.04.2017, 16:25

імпорт

З початку 2017 року топовими країнами, які активно постачають товари власного виробництва у Хмельницьку області, стали Швейцарія, Польща та Німеччина. Питома вага їх продукції від загальної кількості оформлень становить 56%.
У грошовому еквіваленті це складає понад 1,3 мільярда гривень. При цьому загальна вартість імпортованих товарів у нинішньому році досягла рівня у 2,2 мільярда гривень, що більш як на 800 мільйонів гривень перевищує показник 2016 року.
Примітно, що вказані європейські країни поставили на Хмельниччину товари промислового виробництва, інтеграція яких у регіональну економіку сприятиме її якісному розвитку. До номенклатури виробів в першу чергу входять трактори, машини та механізми для збирання в обмолоту сільськогосподарських культур, моторні транспортні засоби спеціального призначення, обладнання для обробки гуми та пластмас, кам‘яне вугілля, сталевий прокат, полімери у первинних формах.
Середньоденні нарахування від проведення зовнішньоекономічних операцій з імпорту товарів на Хмельницькій митниці ДФС на сьогодні фактично становлять 11,2 мільйона гривень, тоді як на цю пору торік вони досягали рівня у 9,1 мільйона гривень.

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: