Неділя, 22 квітня 2018

Кримінал та ДТП, Поділля

То що ж штовхає друзів на злочин?

Певно що все ж "зелений змій", бо тільки під впливом алкоголю можна підняти руку на свого побратима чи родича і навіть позбавити його життя. Так сталося і у Полонному.

12.04.2017, 14:46

Чоловіки влаштували собі хмільні посиденьки і незчулися, як добряче напилися. Слово за слово і між товаришами зав’язалася суперечка, а потім і бійка. 46-річний містянин так вгамселив свого на рік старшого товариша, що той отримав розрив печінки і … фактично одразу ж помер від значної крововтрати. Вбивця тим часом встиг накивати п’ятами.
Тіло бідолашного випивохи побачили сусіди. Вони й викликали правоохоронців. Експертиза показала, що причиною смерті стала тупа травма живота, що призвела до розриву печінки та значної крововтрати.
Поліція одразу ж кинулася на пошуки втікача. Сусіди вказали на 46-річного місцевого жителя, який останнім часом регулярно гостював у потерпілого та розпивав із ним спиртне. І хоч свою вину підозрюваний до останнього заперечував та намагався спотворити події того вечора, мовляв його другу стало зле і він навіть надавав йому допомогу, але, зрештою, правда таки з’ясувалася. Горе-товариша затримали і наразі йому “світить” позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: