Неділя, 22 квітня 2018

Події, Поділля

У Хмельницькій обласній раді внесли зміни до проекту перспективного плану щодо децентралізації

10 жовтня в Хмельницькій обласній раді відбулася позачергова шістнадцята сесія. На розгляд було винесено лише одне питання – про внесення змін до рішення обласної ради від 28 травня 2015 року №1-32/2015 «Про проект перспективного плану формування територій громад Хмельницької області».

10.10.2017, 15:46

позачергове засідання у Хмельницькій обласній раді

На минулій сесії депутати не змогли прийняти рішення, оскільки не вистачило голосів. Тому засідання перенесли на сьогодні, результатом якого і стало внесення змін до проекту перспективного плану формування територій громад області. Депутати внесли зміни до меж Вовковинецької селищної об’єднаної територіальної громади Деражнянського району, Смотрицької селищної об’єднаної територіальної громади Дунаєвецького району, Красилівської міської та Антонінської селищної об’єднаних територіальних громад Красилівського району, Гуменецької, Жванецької, Слобідсько-Кульчієвецької сільських та Староушицької селищної об’єднаних територіальних громад Кам’янець-Подільського району. Також на засіданні утворили Олешинську сільську об’єднану територіальну громаду Хмельницького району і Солобковецьку сільську об’єднану територіальну громаду Ярмолинецького району.

позачергове засідання у Хмельницькій обласній раді 10 жовтня 2017

Під час засідання депутати обговорювали актуальні питання, вносили свої пропозиції. Зокрема Лебединський Віктор Вікторович (депутатська фракція партії «За конкретні справи») висловився щодо об’єднання громад. Він наголосив на тому, що є прихильником добровільного приєднання громад. На його думку, чим більше громад буде, тим краще, але обов’язково приєднання має бути на добровільній основі.

Лебединський Віктор Вікторович

Лебединський Віктор Вікторович

Дехтярук Олександр Миколайович (депутатська фракція Радикальної Партії Олега Ляшка) вважає, що треба, аби люди в селі самі вирішували, хочуть вони в громаду чи ні, а не депутати.

Дехтярук Олександр Миколайович

Дехтярук Олександр Миколайович

Олуйко Віталій Миколайович (депутатська фракція партії «За конкретні справи» має протилежну думку – насильно об’єднати тих, хто ще не визначився, і зробити це до кінця 2017 року.

Олуйко Віталій Миколайович

Олуйко Віталій Миколайович

До місцевих виборів, що плануються 29 жовтня, готуються у Грицівській ОТГ (Шепетівський район), Солобковецькій сільській ОТГ (Ярмолинецький район), Красилівській міській ОТГ, Антонінській селищній ОТГ (Красилівський район), Городоцькій міській ОТГ, Слобідсько-Кульчієвецькій сільській ОТГ (Кам’янець-Подільський район), , Олешинській сільській ОТГ (Хмельницький район).

Документи на ЦВК про призначення виборів у грудні 2017 року подано ще на 6 ОТГ. Це Баламутівська ОТГ (Ярмолинецький район), Вовковинецька ОТГ (Деражнянський район), Жванецька ОТГ та Староушицька ОТГ (Кам’янець-Подільський район), Смотрицька ОТГ (Дунаєвецький район), Крупецька ОТГ (Славутський район).

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: