Понеділок, 22 січня 2018

Події, Поділля

У Хмельницькому відбулася благодійна акція на підтримку онкохворого хлопчика

У чотирирічного Владислава Вороб’я діагностували рак крові. Зараз хлопчику потрібна велика сума коштів на лікування за кордоном. Вчора, 21 серпня в обласному центрі волонтери провели благодійну акцію, щоб допомогти зібрати необхідні гроші.

21.08.2017, 12:58

Благодійна акція на підтримку Владислава Вороб'я

Імпровізовану ярмарку з ручними виробами та книжками, катання на мотоциклах, концерт та ще багато цікавих заходів провели волонтери у центрі Хмельницького біля кінотеатру ім. Т. Г. Шевченка у межах благодійної акції «Я людина з великим серцем». Кошти, зібрані під час акції, підуть на лікування важкохворого Владика Вороб’я, який зараз знаходиться у клініці в Туреччині, оскільки після курсу хіміотерапії, проведеного в Україні, хвороба все одно не відступила.

Чотирирічний Владислав Воробей зараз знаходиться на лікуванні у ТуреччиніЧотирирічний Владислав Воробей зараз знаходиться на лікуванні у Туреччині

«Після хіміотерапії хвороба дала рецидив. Таку складну форму раку, яка зараз у Владика, у нас в Україні не лікують. Запропонували лікування в Туреччині, в Анталії, проте потрібна велика сума коштів – 139 тисяч доларів. Раніше вдалося зібрати частину грошей – 17 тисяч доларів. Цього вистачило на перший внесок і хлопчику почали діагностику, лікування та підбір донора для пересадки кісткового мозку. Але потрібні гроші для подальшого лікування», – розповіла волонтерка Фонду «Небайдужі люди» Наталя Гудик.

Волонтерка Фонду «Небайдужі люди» Наталя ГудикВолонтерка Фонду «Небайдужі люди» Наталя Гудик

Організаторами акції на підтримку хлопчика виступили ГО «Мистецька сотня «Гайдамаки» та хмельницька філія Фонду «Небайдужі люди». Під час заходу на різних майданчиках усім охочим надавалися різноманітні послуги – катання на мотоциклах з байкерами, аквагрим для дітей, продаж різних речей ручної роботи, книжок тощо. За свої послуги чи товар люди, що долучилися до акції, не виставляли фіксованої суми оплати, а просили давати стільки грошей, скільки кому не жаль.

Кошти збирали за допомогою ярмарки, концерту, катання на байках та інших заходівКошти збирали за допомогою ярмарки, концерту, катання на байках та інших заходів
Усі охочі мали змогу покататися на байкахУсі охочі мали змогу покататися на байках

О 19:00 відбувся також концерт за участю відомих артистів Хмельницького, спеціальним гостем якого став фіналіст телешоу «Україна має талант. Діти» Артем Харченко. А закінчилася благодійна акція показом файєр-шоу.

Під час акції волонтери збирали кошти на лікування ВладикаПід час акції волонтери збирали кошти на лікування Владика

Як повідомила на своїй сторінці у Facebook мама Владика Карина Воробей, з допомогою акції вдалося зібрати 26300 грн.

Щоб допомогти хлопчику вижити і повернутися до буденного життя, кошти можна перераховувати на рахунки:

Картка Приватбанку Воробей Каріна Володимирівна для гривні 4149497858307145
Картка Приватбанку Vorobei Karina для Евро 4149499100181211
Картка Приватбанку Vorobei Karina для доларів 5168742605266331
Картка Приватбанку Vorobei Karina для RUS 5168757323541054.

Альона Воробйова

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: