Понеділок, 19 березня 2018

Події, Поділля

У Хмельницькому відкрили другий набір до патрульної поліції

Наразі шукають працівників на 104 вакансії. Відсьогодні й упродовж 20 днів кожен охочий може заповнити онлайн-анкету на сайті Департаменту патрульної поліції. Патрульним обіцяють зарплатню не меншу, ніж 8 тисяч гривень.

12.06.2017, 15:20

Другий набір у патрульну поліцію Хмельницького

Щоб стати патрульним поліцейським, спочатку потрібно заповнити онлайн-анкету у період з 12 червня до початку липня. У відповідь на електронну пошту ви отримаєте повідомлення про те, коли повинні з’явитися в Управління патрульної поліції м. Хмельницького (провулок Коцюбинського, 35/2), взявши із собою усі потрібні документи.

Другим етапом відбору є проходження двох тестів – на загальні навички та знання законодавчої бази. У кожному з них потрібно буде дати відповіді на 60 запитань. Прохідний бал – 25 правильних відповідей. В Управлінні патрульної поліції наголосили, що для проходження тестів обов’язково потрібно вивчити Закон України «Про Національну поліцію» та Конституцію України.

«Після успішної здачі тестів кандидат проходить у наступний етап відбору – проходження військово-лікарської комісії. Йому завчасно буде повідомлено, коли він має з’явитися у лікарню з поліклінікою МВС України. Після визнання кандидата придатним до служби в поліції, він переходить у наступний етап – перевірка рівня фізичної підготовки. Він повинен буде здати нормативи, які визначені законами України і нормативними актами. Які саме будуть нормативи, можна подивитися у наказі МВС України № 90 від 9.02.2016 року. Завершальний етап – це співбесіда з поліцейською комісією. Акцент під час співбесіди буде робитися на бажанні служити в поліції, на загальному рівні обізнаності, на якостях, які необхідно мати інспектору патрульної поліції», – розповіла начальник відділу кадрового забезпечення Управління патрульної поліції у м. Хмельницькому Алла Лаврентьєва.

Начальник відділу кадрового забезпечення Управління патрульної поліції у м. Хмельницькому Алла Лаврентьєва

Начальник відділу кадрового забезпечення Управління патрульної поліції у м. Хмельницькому Алла Лаврентьєва

У підсумку всі 104 відібрані кандидати будуть проходити курси першопочаткової підготовки, які триватимуть 4,5 місяці.

Загальними вимогами до кандидатів є наступні: громадянство України; вік від 20 до 35 років; повна загальна середня або вища освіта; водійське посвідчення категорії «B»; особиста мотивація допомагати людям.

Також в Управлінні патрульної поліції наголосили, що найближчим часом будуть проводитися дні відкритих дверей, під час яких у кожного відвідувача буде можливість поспілкуватися з інспекторами патрульної поліції і вирішити для себе, чи готовий він стати патрульним поліцейським.

Альона Воробйова

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: