Неділя, 22 квітня 2018

Анонси, Події, Поділля

В Хмельницькому чиновники блукатимуть «кабінетами» замість переселенців

В цю п’ятницю, 8 грудня Програма «Радник з питань ВПО» презентує проект «Переселенська блуканина».

06.12.2017, 12:01

презантація гри "Переселенська блуканина"

Головна особливість гри «Переселенська блуканина» – її сценарій.  Його розробила програма «Радник з питань ВПО» спільно з самими переселенцями, які не з чужих слів знають, як починати все з початку і в чужих містах відстоювати свої права.  Всього ж у сценарії змодельовано 76 ситуацій, які описують буденні події життя ВПО.

На презентацію унікальної гри ініціатори запросили представників профільних управлінь та департаментів відповідних органів виконавчої влади та представники правозахисних громадських організацій.

Учасники гри зможуть крок за кроком в ігровому форматі пройти шлях внутрішньо переміщеної особи: від ухвалення рішення про переселення до моменту, коли людина повністю пристосувалась до життя в новому середовищі. І кроки – це не метафора: на масштабованому ігровому полі 6 х 4 м на гравців чекатимуть реальні проблеми та сценарії.

– В нашому суспільстві досі не вистачає обізнаності з проблемами переселенців. Можливо, через те, що люди не уявляють, із чим тим доводиться зіткнутися. Коли можна пожити чужим життям з усіма складними, а й іноді й абсурдними подіями, які доводиться переживати переселенцям, – це унікальний досвід. – зазначає Співавтор гри Валерія Вершиніна і менеджер проекту «Радник з питань ВПО».

у сценарії змодельовано 76 ситуацій, які описують буденні події життя ВПО
Гру розробила програма «Радник з питань ВПО» спільно з самими переселенцями, які не з чужих слів знають, як починати все з початку в чужих містах і відстоювати свої права в кабінетах чиновників

    Головна мета проекту «Переселенська блуканина» – розповісти якомога ширшому загалу українців про труднощі, з якими переселенці стикаються на своєму шляху до нової домівки, привернути увагу до порушення прав та проблеми інтеграції цієї категорії громадян.

Презентація гри стане тільки першим етапом: планується розробити і настільні варіанти «Переселенської блуканини», в якій за допомогою грального кубика і фішок учасники мають пройти ігрове поле, дотримуючись інструкцій.Вони будуть передані громадським організаціям та активістам у регіони.

Захід відбудеться  за адресою м. Хмельницький вул. Кам’янецька 21, 3-й поверх ТРГК «Либідь Плаза» в залі коворкінг центру «Тетріс» . Початок о 14.00 год.

 Довідка:

Програма “Радник з питань ВПО”, започаткована Міністерством соціальної політики України та здійснюється канадською неурядовою організацією Stabilization Support Services завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в рамках проекту «Подолання соціальних наслідків конфлікту на Донбасі та незаконної анексії Криму за допомогою державних структур в Україні та громадянського суспільства».

Stabilization Support Services є неурядовою канадської організацію, яка з 2015 року працює в Україні, допомагаючи у розв’язанні низки проблем, пов’язаних із військовим конфліктом на Сході України та окупацією Криму, а також  з організацією допомоги постраждалим на державному та місцевому рівнях.

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: