Неділя, 22 квітня 2018

Анонси, Події, Поділля

ЄС профінансує створення робочих місць на Хмельниччині

У Хмельницькій області юридичні особи можуть поборотися за право створити додаткове робоче місце за рахунок ЄС. Обирати, хто саме отримає таку фінансову допомогу, буде спеціально створений Конкурсний комітет.

01.02.2017, 13:20

Євросоюз фінансує робочі місця

Подача заявок на конкурс стартує 31 січня і буде продовжуватися до 18:15 20 лютого. Переможців планують визначити до 28 лютого.

Європейський союз виплатить переможцям 50 % від суми, необхідної їм для покупки обладнання та речей, придбання яких допоможе створити нове робоче місце. Проте виплачена сума може бути не більшою за 350 тисяч гривень. Обладнання переможець повинен закупити до липня поточного року.

Співфінансування відбуватиметься у рамках проекту ЄС «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області», менеджером якого у Хмельницькій області є Катерина Савчук.

Податися на конкурс мають право органи місцевого самоврядування, комунальні підприємства, установи та організації, а також благодійні фонди, які відповідним чином зареєстровані та діють на території нашої області. Заявки від фізичних осіб розглядатися не будуть. Загалом додаткове фінансування зможуть отримати близько 20 учасників.

Як пояснила директор департаменту соціального захисту облдержадміністрації Світлана Лукомська, одна людина має право подавати не один проект, але сума дофінансування коштів за усіма проектами повинна не перевищувати встановлених умовами конкурсу 350 тис. грн. Проте кожна із заявок оцінюватиметься самостійно.

Критеріями оцінювання учасників будуть відповідність обладнання, яке планується придбати, обов’язкам працівника, обґрунтованість витрат очікуваним результатам, рівень безпечності обладнання для навколишнього середовища тощо. Кожен із цих та інших критеріїв Конкурсний комітет оцінюватиме відповідною кількістю балів, які в кінцевому рахунку будуть підсумовані та складуть загальну оцінку проекту.

Євросоюз після виплати коштів переможцям слідкуватиме за їх використанням. Упродовж 3 років ЄС матиме право відвідати установу-переможця та перевірити, чи було там створене додаткове робоче місце. Для порушників умов конкурсу загрожує штраф.

Заявки потрібно подавати у запечатаному конверті особисто або надсилати поштою на адресу м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2, каб. 340-341. Якщо у когось із потенційних учасників до 20 лютого виникатимуть запитання з приводу конкурсу, вони можуть проконсультуватися за телефоном (0382) 61-90-20 або написати на електронну пошту rynok.pratsi@gmail.com.

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: