Субота, 24 лютого 2018

Україна і світ

До нас завітай, “п’ятигривневий” Миколай!

До дня Святого Миколая випустять пам'ятну 5-гривневу монету. На аверсі монети розміщено стилізоване зображення Святого Миколая, під яким - веселка з іграшками, малий Державний Герб України, рік карбування монети 2016, напис "Україна" та номінал - 5 грн. На реверсі монети зображені радісні діти з іграшками у руках, а зверху напис - "До нас завітай, Святий Миколаю!".

13.12.2016, 7:35

монета 5 гривень

Нацбанк з понеділка, 12 грудня, вводить в обіг пам’ятну монету до дня Святого Миколая. Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.
“Присвячена святу любові і турботи до ближнього – Дню Святого Миколая, який відомий своїм служінням людям, а історія його вшанування в Україні сягає ще часів Київської Русі. Життя цього святого пов’язане з творінням чудес, а його духовний досвід передається людям із покоління в покоління. Святий Миколай – символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за дитиною впродовж року. А діти напередодні свята пишуть йому листи зі своїми побажаннями”, – повідомляють у НБУ.
На аверсі монети розміщено стилізоване зображення Святого Миколая, під яким – веселка з іграшками, малий Державний Герб України, рік карбування монети 2016, напис “Україна” та номінал – 5 грн. Праворуч можна побачити логотип Банкнотно-монетного двору НБУ. На реверсі монети зображені радісні діти з іграшками у руках, а зверху напис – “До нас завітай, Святий Миколаю!”.
Тираж монети – 75 тис. штук.

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: