Неділя, 22 квітня 2018

Україна і світ

Нам дадуть 16 мільйонів євро на боротьбу з корупцією

Україна та Євросоюз підписали угоду про угоди про фінансування заходу "Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні" на понад 16 мільйонів євро. Кошти будуть спрямовані на посилення спроможностей органів державної влади, відповідальних за боротьбу з корупцієюю. Але чи подіє це?

25.11.2016, 9:21

Євросоюз дасть Україні гроші

Церемонія підписання відбулася на саміті в Брюсселі, повідомляє кореспондент “Європейської правди”.
Угода базується базується на результатах імплементації Плану дій щодо лібералізації візового режиму для України, виконання Контракту для України з розбудови держави, проекту “Підтримка реформ у сфері юстиції”, імплементації Програми рамкового співробітництва між ЄС та Радою Європи для держав Східного партнерства на 2014-2017 рр., а також діяльності Консультативної місії з реформування сектору цивільної безпеки.
Загальний бюджет складає 16,34 млн. євро, з яких внесок з боку ЄС становить 15 млн. євро, співфінансування МЗС Данії – 1,34 млн. євро.
Кошти будуть спрямовані на посилення спроможностей органів державної влади, відповідальних за боротьбу з корупцією, а також забезпечення доброчесності працівників інших установ та органів юстиції; покращення парламентського нагляду за процесом реалізації антикорупційних реформ; залучення громадянського суспільства та засобів масової інформації до здійснення антикорупційних заходів.
Допомога надаватиметься у формі спеціалізованої короткострокової та довгострокової інформаційно-консультативної підтримки, а також шляхом надання устаткування, проведення заходів з обміну досвідом, навчання та аналітичних досліджень. Реалізація заходу здійснюватиметься в основному в Києві, а також в окремих регіонах України.
Реалізація проекту розпочнеться наприкінці 2016 року терміном на 5,5 років.

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: