Неділя, 22 квітня 2018

Хмельницький театр вперше ставить Шевченкового «Назара Стодолю» Постанова Хмельницького театру "Назар Стодоля"

15.12.2017

У напружений репертуарний графік різдв’яно-новорічних вистав обласний академічний музично-драматичний театр імені Михайла Старицького вписує прем’єру. Класика української драматургії приходить до хмельницьких глядачів драмою від Тараса Шевченка «Назар Стодоля». За всю історію Хмельницького театру постановка Володимиром Борисяком цієї Шевченкової п’єси є першою постановкою «Назара Стодолі».

Читати далі...

Хмельницьким школярам пропонують допомогу в реалізації некомерційних проектів Презентація конкурсу грантів для школярів

23.11.2017

Будь-які проекти школярів – екологічні, освітні тощо – можуть отримати фінансову підтримку та сприяння у втіленні їх у життя. 17 листопада у Хмельницькому презентували конкурс міні грантів для школярів міста. Організаторами конкурсу є ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» та краудфандингова платформа для освітніх проектів «Go Fund Ed».

Читати далі...

Як Хмельницький святкуватиме Івана Купала Івана Купала

06.07.2017

Традиційно свято Купала відзначається у ніч з шостого на сьоме липня. Цьогоріч в обласному центрі для хмельничан будуть проводити майстер-класи з плетіння віночків, проведуть театральне дійство «Купальські дива» та розважатимуть слухачів рок-музикою та виступом естрадно-духового оркестру.

Читати далі...

Вдень – музика і майстер-класи, вночі – кіно: фестиваль «Green Fest» у Хмельницькому Розподілення зон на пляжі під час фестивалю Green Fest

22.06.2017

У суботу 24 червня в Хмельницькому відбудеться фестиваль «Green Fest». Від йоги та фітнесу до музичної програми і нічного кіноперегляду… Чим ще гості фестивалю зможуть себе розважити, читайте у нашому матеріалі.

Читати далі...

В Ізяславі громадські активісти запрошують на прибирання Палацу Санґушків В Ізяславі запрошують на прибирання Палацу Санґушків

25.05.2017

Привести до ладу місцеву пам’ятку архітектури, що була збудована у 1754-1770 роках, збираються наступної суботи, 27 травня. Прибирання триватиме з 11:00 до 16:00. Організовувати захід взялися активісти «Товариства культурної спадщини «Заслав’є».

Читати далі...