Субота, 23 вересня 2017

Як Хмельницький святкуватиме Івана Купала Івана Купала

06.07.2017

Традиційно свято Купала відзначається у ніч з шостого на сьоме липня. Цьогоріч в обласному центрі для хмельничан будуть проводити майстер-класи з плетіння віночків, проведуть театральне дійство «Купальські дива» та розважатимуть слухачів рок-музикою та виступом естрадно-духового оркестру.

Читати далі...

Вдень – музика і майстер-класи, вночі – кіно: фестиваль «Green Fest» у Хмельницькому Розподілення зон на пляжі під час фестивалю Green Fest

22.06.2017

У суботу 24 червня в Хмельницькому відбудеться фестиваль «Green Fest». Від йоги та фітнесу до музичної програми і нічного кіноперегляду… Чим ще гості фестивалю зможуть себе розважити, читайте у нашому матеріалі.

Читати далі...

В Ізяславі громадські активісти запрошують на прибирання Палацу Санґушків В Ізяславі запрошують на прибирання Палацу Санґушків

25.05.2017

Привести до ладу місцеву пам’ятку архітектури, що була збудована у 1754-1770 роках, збираються наступної суботи, 27 травня. Прибирання триватиме з 11:00 до 16:00. Організовувати захід взялися активісти «Товариства культурної спадщини «Заслав’є».

Читати далі...

Містян запрошують на фотовиставку

03.04.2017

6 квітня у хмельницькому музей-студії фотомистецтва розпочне роботу персональна фотовиставка Олександра Савенка, який представить широкому загалу репортажні світлини Хмельницького.

Читати далі...

Хмельничанам покажуть дерев’яне диво вистьака у полоні дерев'яного дива

15.03.2017

Хочете долучитися до світу прекрасного? Тоді вам на відкриття виставки декоративно-прикладного мистецтва «В полоні дерев’яного дива». Хто не знаде часу прийти на саме відкриття 17 березня, зможе надолужити втрачене згодом, адже виставка діятиме до 22 березня.

Читати далі...