Субота, 18 листопада 2017

Як неплатоспроможні банки тримають хмельничан у заручниках groshey-nema-i-ne-bude

28.09.2016

Нещодавно в обласному центрі вкотре прокотилася хвиля пікетів перед збанкрутілими та просто недобросовісними банками. Комусь з хмельничан довелося побачити невдоволення обдурених вкладників, а комусь довелося і самим обурюватися серед десятків таких же ошуканих містян.

Читати далі...

Чому держава “недолюблює” дітей підприємців? photo_79107

26.09.2016

Держава декларує, що всіляко піклується про «продовження Козацького роду». Підтримує і молодих батьків, і вагітних жінок, і щойно народжених малюків. Але в Хмельницькому, місті підприємців, виявляється діти народжуються не стільки завдяки увазі до них з боку держави, а скоріш, всупереч їй…

Читати далі...

Що робити хмельничанам, коли за ними “шпигують” роботодавці роботодавці шпигують

19.08.2016

На адресу нашої правозахисної громадської організації звернулася хмельничанка, яку занадто прискіпливо контролює керівник. Крім того, ящо роботодавець постійно вимагає відповідей на запитання які не стосуються професійних якостей та самої специфіки роботи, він ще й встановив постійне відеоспостереження на її робочому місці.

Читати далі...

Що робити хмельничанам, коли продавець не має здачі решта (здача)

15.08.2016

Якось в магазині, коло свого будинку, зіткнулася зі стандартною в нашому місті ситуацією: жінка з дитиною купувала хліб і сік. Глянувши на купюру, продавець фиркнула: в мене немає здачі, шукайте інші гроші.

Читати далі...