Вівторок, 27 червня 2017

Інспектори з питань праці зможуть перевіряти підприємства без попередження Головний державний інспектор Управління держпраці у Хмельницькій області Юрій Борисюк

27.06.2017

Відтепер інспектори з питань праці зможуть перевірити будь-яке підприємство, не повідомляючи про перевірку завчасно. Такі ж повноваження відповідно до нових змін у законодавстві про охорону праці тепер поширюються і на органи місцевого самоврядування. Тому кількість перевірок установ, організацій та підприємств найближчим часом зросте.

Читати далі...

У Нетішині побили і підстрелили собаку У Нетішині побили і підстрелили собаку

23.06.2017

Собаці, якого на початку червня побили і підстрелили у Нетішині, довелося ампутувати лапу. Зараз лікуванням пса займаються громадські активісти. Вони сподіваються, що місцева поліція притягне винних до відповідальності.

Читати далі...

Вдень – музика і майстер-класи, вночі – кіно: фестиваль «Green Fest» у Хмельницькому Розподілення зон на пляжі під час фестивалю Green Fest

22.06.2017

У суботу 24 червня в Хмельницькому відбудеться фестиваль «Green Fest». Від йоги та фітнесу до музичної програми і нічного кіноперегляду… Чим ще гості фестивалю зможуть себе розважити, читайте у нашому матеріалі.

Читати далі...

Ботулізм атакує українців риба в подажу

20.06.2017

Спалахи ботулізму відбуваються сезонно. І червневий спалах був цілком прогнозованим. У минулому році було зафіксовано близько ста випадків, з початку цього року, за даними Міністерства охорони здоров'я, 62 випадки, дев'ять із яких летальні. Джерелом ботулізму є продукти харчування – зазвичай, це в'ялена та копчена риба, і м'ясо, ковбаси, гриби, овочі.

Читати далі...

Якщо у міста є кошти на депозитах – воно неефективно управляє своїми фінансами Сергій Марченко

19.06.2017

Підготовка проекту бюджету на наступний рік стартувала. Мінфін розробив і виніс на розгляд уряду проект постанови про основні напрямки бюджетної політики на наступний рік. Відповідно до задекларованих підходів, державний бюджет-2018 планується підготувати з врахуванням принципів середньострокового планування: на три роки наперед.

Читати далі...

Що хмельничанам необхідно для подорожі за кордон на автівці? за кордон на авто

15.06.2017

Хмельничани з 11 червня зможуть скористатися безвізовим режимом та без додаткових ускладнень подорожувати Європою. Головний сервісний центр МВС інформує власників авто про те, які документи мають бути наявними при собі у разі користуванням транспортним засобом.

Читати далі...

У Хмельницькому відкрили другий набір до патрульної поліції Другий набір у патрульну поліцію Хмельницького

12.06.2017

Наразі шукають працівників на 104 вакансії. Відсьогодні й упродовж 20 днів кожен охочий може заповнити онлайн-анкету на сайті Департаменту патрульної поліції. Патрульним обіцяють зарплатню не меншу, ніж 8 тисяч гривень.

Читати далі...

На Хмельниччині відбулося спецпогашення конверта «Меджибізький замок» У Меджибожі відбулося спецпогашення конверта

09.06.2017

Сьогодні лише упродовж дня філателісти та усі бажаючі мали змогу відправити конверт із відбитком спеціального штемпеля, що був створений для спецпогашення конверта «Меджибізький замок». Урочисті заходи з цього приводу проводилися в смт. Меджибіж Летичівського району.

Читати далі...