Вівторок, 25 липня 2017

У Хмельницькому відбуваються спортивні змагання на допомогу важкохворій дівчинці Благодійні змагання з кросфіту

22.07.2017

Не за перемогу, а для того, щоб допомогти важкохворій дівчинці сьогодні на майданчику біля кінотеатру ім. Т Шевченка відбуваються змагання з відносно молодого виду спорту – кросфіту. Учасниками благодійних змагань є не лише хмельничани – спеціально для участі у заході сюди приїхало також багато учасників з інших міст України.

Читати далі...

Що хмельничани пропонували змінити під час реконструкції майдану Незалежності Громадське обговорення концепції реконструкції майдану Незалежності

21.07.2017

Пішохідний фонтан, збільшена парковка, скейт-парк і нове асфальтове покриття… Ці та інші пропозиції звучали від жителів обласного центру під час громадського обговорення концепції реконструкції майдану Незалежності у Хмельницькому, що відбулося вчора.

Читати далі...

Гроші на вітер, чи пристрасті навколо успішного майбутнього Старосинявської громади В Адамаполі розпочне роботу унікальне в Європі виробництво

14.07.2017

Завод із переробки сої вартістю 1,5 млрд. гривень почав будувати у Старосинявській об’єднаній територіальній громаді іноземний інвестор. Перша черга заводу була побудована, і вже мали приступати до будівництва другої, але зіткнулися з формальністю. Земельна ділянка, на якій збиралися будувати другу чергу, потребувала визначення нормативної грошової оцінки, яка для земельних ділянок, що знаходяться за межами населених пунктів, згідно статті 23 Закону України «Про оцінку земель» затверджується районними радами. Але депутати райради вже вкотре не могли прийняти на сесії відповідне рішення. І щоразу у них на це знаходяться інші причини: то не вистачило голосів, а то сесію зірвали «свободівці», які спеціально заради цього приїхали з Хмельницького і Летичева. Але те, що сталося згодом, стало шоком не тільки для депутатів райради, але і місцевих жителів.

Читати далі...

Як зробити пересування людей з обмеженими фізичними можливостями зручнішим Ліфт для людей з обмеженими фізичними можливостями

13.07.2017

На маршрутках й адміністративних будівлях Хмельниччини можуть з’явитися спеціальні ліфти для людей з обмеженими фізичними можливостями. Пропозицію про розробку програми виготовлення і встановлення таких ліфтів подав на сесії обласної ради депутат від Аграрної партії Олег Білявець.

Читати далі...

Законопроект про охорону землі від хмельницьких депутатів надішлють до Верховної ради Фракція За конкретні справи розробила законопроект про захист землі

13.07.2017

До Верховної ради України буде надісланий Законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про оренду землі» щодо охорони орендованої земельної ділянки», розроблений депутатами Хмельницької обласної ради. Він спрямований на покращення екологічної ситуації, що склалася у сфері збереження чистоти і родючості ґрунтів на території України.

Читати далі...

Як Хмельницький святкуватиме Івана Купала Івана Купала

06.07.2017

Традиційно свято Купала відзначається у ніч з шостого на сьоме липня. Цьогоріч в обласному центрі для хмельничан будуть проводити майстер-класи з плетіння віночків, проведуть театральне дійство «Купальські дива» та розважатимуть слухачів рок-музикою та виступом естрадно-духового оркестру.

Читати далі...

Пенсійна реформа від Гройсмана: коли почнуть рахувати по-новому і де візьмуть гроші на підвищення пенсійна реформа

30.06.2017

21 червня уряд вніс у парламент законопроект №6614 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій". Він передбачає проведення пенсійної реформи в Україні. Тарас Козак, голова бюджетного комітету громадської ради Міністерства фінансів України. Президент Інвестиційної Групи "УНІВЕР", експерт РПР про новації від Кабміну.

Читати далі...

Війна в тилу: у Хмельницькому зняли фільм про допомогу простих українців військовим Голова Союзу молодих кінематографістів України Олена Фурдуй

30.06.2017

Союз молодих кінематографістів України працює над створенням серії короткометражних фільмів, присвячених вкладу, який роблять звичайні українці, щоб допомогти нашим бійцям здобути перемогу у війні на сході держави. Всього у світ вийде шість фільмів, відзнятих у різних містах України, серед яких і Хмельницький. Сьогодні у Хмельницькому відбувся передпрем’єрний показ знятого в обласному центрі фільму.

Читати далі...