Субота, 23 вересня 2017

Що везли на Хмельниччину у 2017 році імпорт

13.04.2017

Трактори, машини та механізми для збирання в обмолоту сільськогосподарських культур, моторні транспортні засоби спеціального призначення, обладнання для обробки гуми та пластмас, кам‘яне вугілля, сталевий прокат, полімери у первинних формах... Саме це імпортували на Хмельниччину цьогоріч із країн Європи.

Читати далі...

Руханка розворушила хмельничан Руханка

13.04.2017

Студенти хмельницьких вищів, училищ, коледжів, а також учні загальноосвітніх шкіл та дитячо-юнацьких спортивних шкіл вийшли на флеш-моб "Руханка" присвячений здоровому способу життя.

Читати далі...

Терористка везла вибухівку в пачці … кави?! Вибухівка

13.04.2017

Мешканка обласного центру, спілкуючись через соціальні мережі із представниками спецслужб Російської Федерації, з ідейних міркувань погодилась надати їм допомогу в проведенні підривної діяльності проти України. Відрадно, що зловмисницю встигли вивести на чисту воду подільські поліцейські.

Читати далі...

Собака знайшов мертву людину помер безхатько

13.04.2017

Вчора надвечір, у Хмельницькому, під час патрулювання поліцейськими та нацгвардійцями, було знайдно тіло людини. Чому і за яких обставин помер безхатько - наразі з'ясовується.

Читати далі...

Діти кіборгів завітають і до Кам’янця діти

13.04.2017

Громадська організація «Серця кіборгів», яка опікується дітьми загиблих бійців, організовує відпочинок та реабілітацію молоді в різних куточках України та за її межами. Однією із зупинок дітей стане і місто над Смотричем.

Читати далі...

Незаконне звільнення з роботи: як відновити порушені права працевлаштування звільненого

13.04.2017

Як діяти, якщо вас незаконно звільнили з роботи, розповідає Яна Олексюк, головний спеціаліст відділу правової інформації та консультацій Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Читати далі...

Антимонопольники на варті порядку оштрафували антимонопольники

13.04.2017

Хмельницьке обласне територіальне відділення антимонопольного комітету України продовжує боротися із порушниками. Комусь дали чималий штраф, а хтось відбувся поки що попередженням.

Читати далі...