Неділя, 21 січня 2018

Як заощадливо використовувати воду мити руки пыд краном

20.10.2017

Коли в кінці місяця приходять платіжки за використану воду, завжди виникають питання, куди можна було діти стільки води?! Воду можна економити, просто необхідно дотримуватись декількох порад.

Читати далі...

Використав менше, а заплатити потрібно більше: що робити, якщо покази у квитанції за світло не збігаються з реальними Оплата комунальних 2

20.10.2017

У квитанціях на оплату електроенергії покази одні, а на лічильнику – зовсім інші. Про таку проблему ми почули від жителів Ізяславського району. А коли почали розбиратися із цим питанням, виявилося, що такі випадки не поодинокі.

Читати далі...

У Хмельницькому тепер є свій Центр енергоефективності відкриття Центру енергоефективності у Хмельницькому1

19.10.2017

Як зробити свій будинок енергоефективним, тепер може дізнатися й порадитися кожен хмельничанин. Ці та інші проблеми допоможуть вирішити в Центрі енергоефективності, що знаходиться по вулиці Кам’янецькій, 54.

Читати далі...

У Хмельницькому презентували досвід з раціонального використання енергоресурсів ІІ-ий Форум Енергоефективності міста Хмельницького

19.10.2017

Як успішно запроваджувати програми з енергоефективності, втілювати в життя відповідні проекти, де брати на них кошти і як їх використовувати. Ці та інші питання обговорюють на ІІ-ому Форумі Енергоефективності міста Хмельницького, який розпочався 19 жовтня о 10.00 в обласному центрі.

Читати далі...