Неділя, 21 січня 2018

Децентралізація – новий виклик для жінок у владі Презентація моніторингу виборів в ОТГ

26.12.2017

В грудні в Хмельницькому у медіа-кав’ярні, організованою головою Хмельницької обласної ГО «Гендерна рада» Тетяною Баєвою, відбулася презентація результатів гендерного моніторингу виборів до ОТГ. До моніторингу Всеукраїнської громадської організації «Жіночий консорціум України» потрапили як ОТГ, що провели вибори 29 жовтня цього року, так і ті, що утворювалися протягом останніх двох років. Загалом було проаналізовано 96 ОТГ у 12-ти областях України.

Читати далі...

Хмельницький театр вперше ставить Шевченкового «Назара Стодолю» Постанова Хмельницького театру "Назар Стодоля"

15.12.2017

У напружений репертуарний графік різдв’яно-новорічних вистав обласний академічний музично-драматичний театр імені Михайла Старицького вписує прем’єру. Класика української драматургії приходить до хмельницьких глядачів драмою від Тараса Шевченка «Назар Стодоля». За всю історію Хмельницького театру постановка Володимиром Борисяком цієї Шевченкової п’єси є першою постановкою «Назара Стодолі».

Читати далі...

Чи забагато їдять українці, або на що ми витрачаємо власні кошти? Скільки українці витрачають на їжу

07.12.2017

Кілька місяців тому Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що українці витрачають на їжу 50% від доходів через те, що багато їдять. Ця заява викликала чимало суперечок в інформаційному просторі.

Читати далі...

Хмельницьким школярам пропонують допомогу в реалізації некомерційних проектів Презентація конкурсу грантів для школярів

23.11.2017

Будь-які проекти школярів – екологічні, освітні тощо – можуть отримати фінансову підтримку та сприяння у втіленні їх у життя. 17 листопада у Хмельницькому презентували конкурс міні грантів для школярів міста. Організаторами конкурсу є ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» та краудфандингова платформа для освітніх проектів «Go Fund Ed».

Читати далі...

Живи та працюй в Україні: роботодавці Хмельниччини шукають працівників на підвищені зарплати Кількість вакансій на Хмельниччині збільшується

22.11.2017

Згідно міжнародних норм, безробітною вважається людина, яка отримала відповідний фах чи втратила роботу і активно її шукає. Як правило, людина, яка хоче і може працювати за фахом, знаходить роботу протягом 6 місяців. Протягом цього періоду людина, що знаходиться в активному пошуку, вважається безробітною.

Читати далі...