Субота, 18 листопада 2017

Прогуляні засідання та подані законопроекти: результати роботи нардепів від Хмельниччини у ВР Генеральний директор ВГО «Комітет виборців України» Олександр Кошель

10.11.2017

Сотні поданих законопроектів та ще більше прогуляних засідань: Комітет виборців України оприлюднив результати моніторингу ефективності роботи народних депутатів Верховної Ради за три роки. Хоч нардепи від Хмельниччини не потрапили у список злісних прогульників засідань, ефективністю роботи відзначився далеко не кожен із них.

Читати далі...

Хмельниччина має один з кращих рейтингів бізнес-клімату Рейтинг бізнес-клімату ІЕД

09.11.2017

Вважають, що мають достатньо навичок, не готові платити за консультації, не довіряють банкам і чекають підтримки держави - саме такими побачили представників малого та середнього підприємництва дослідники ділового клімату в Україні.
Інститут економічних досліджень (ІЕД) назвав регіони України з найкращим бізнес-кліматом. Хмельниччина посіла 6 місце одразу після Тернопільської та Закарпатської області.

Читати далі...

Селяни з Кам’янець-Подільського району продовжують боротися за свої землі Селяни з Кам'янець-Подільського району продовжують боротися за свої землі

27.10.2017

Поки відбувається слідство, Держгеокадастр продовжує роздавати ділянки. Селяни з Кам’янеччини знову звернулися до антирейдерського штабу із проханням захистити землі у їх селах.

Читати далі...

Хмельницькі активісти просять підтримати жінок у бізнесі на законодавчому рівні Круглий стіл Гендерної ради

21.10.2017

Закріпити гендерну рівність між чоловіками і жінками у веденні бізнесу на законодавчому рівні пропонують представники Хмельницької обласної ГО Подільський центр «Гендерна рада». У межах заходів, спрямованих на підтримку жінок у бізнесі, вони хочуть добитися внесення певних змін у «Програму сприяння та розвитку підприємництва м. Хмельницького на 2017-2018 роки».

Читати далі...