Субота, 23 вересня 2017

Державна підтримка аграрного сектору має збільшитися не на 1 млрд грн, а на 10-15 земля

18.09.2017

В наступному році на підтримку аграрного сектору України держава планує виділити 7,3 млрд грн порівняно з 6,3 млрд грн у поточному році. Така сума, за словами прем’єр міністра Володимира Гройсмана, передбачена у держбюджеті на наступний рік. Але цих коштів не достатньо - вважає Андрій Забловський, керівник Секретаріату Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

Читати далі...

Працівники «Укрпошти» вшанували пам’ять Устима Кармелюка у Кам’янці-Подільському Директор Хмельницької дирекції ПАТ «Укрпошта» Олег Хавронюк із погашеними конвертами

17.09.2017

До 203-річниці від дня народження Устима Кармелюка 15 вересня у Кам'янці-Подільському відбулося погашення (штампування) спеціальним поштовим штемпелем маркованого художнього конверта. Подію відвідали високопосадовці міста та області, філателісти та місцеві жителі. І багато з них не упустили шанс скористатися можливістю відправити своїм рідним і знайомим лист у конверті зі спеціальним штемпелем, що діяв всього один день.

Читати далі...

Як “працюватиме” накопичувальне пенсійне страхування і навіщо воно потрібне? пенсіонерка

05.09.2017

Що таке накопичувальний рівень пенсійної системи і навіщо він потрібен? – пояснює Тарас Козак, експерт РПР, голова бюджетного комітету громадської ради Мінфіну та президент Інвестиційної групи "Універ".

Читати далі...

У Хмельницькому пішоходів вчили правилам виживання у місті Хмельничан вчили, яких правил повинен дотримуватися пішохід

29.08.2017

Як пішоходу уберегти себе від нещасних випадків на дорогах та яких основних правил потрібно дотримуватись, рухаючись населеним пунктом, розповідали сьогодні хмельничанам в Академії пішоходів. Також учасники заходу і спікери разом шукали відповідь на запитання, як зробити місто безпечнішим для пішоходів.

Читати далі...

ПДР та медична допомога – чого навчатимуть дітей хмельницькі патрульні Патрульні поліцейські та діти

23.08.2017

У Хмельницькому патрульні проведуть ряд профілактичних заходів, об’єднаних під назвою «Увага! Діти – на дорозі!». Під час цих заходів учні зможуть дізнатися, як безпечно добратися до школи і як врятувати людину, котра постраждала в ДТП.

Читати далі...

У Хмельницькому відбулася благодійна акція на підтримку онкохворого хлопчика Благодійна акція на підтримку Владислава Вороб'я

21.08.2017

У чотирирічного Владислава Вороб’я діагностували рак крові. Зараз хлопчику потрібна велика сума коштів на лікування за кордоном. Вчора, 21 серпня в обласному центрі волонтери провели благодійну акцію, щоб допомогти зібрати необхідні гроші.

Читати далі...

Роботу працівників Укртрансбезпеки контролюватимуть за допомогою відеореєстраторів Працівникам укртрансбезпеки Хмельницької області вручили відеореєстратори

18.08.2017

Працівникам Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області вручили відеореєстратори. Презентувати пілотний проект по використанню відеозаписувального обладнання в роботі працівниками установи сьогодні, 18 серпня приїхав перший заступник Голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідківський.

Читати далі...

Хмельничан запрошують у «безкінечну подорож» Хмельничан запрошують подивитися Безкінечну подорож

10.08.2017

У Хмельницькому покажуть мистецьке дійство у новому жанрі – мультимедійний колаж з елементами лекції, концерту та банкету. Захід із назвою «Безкінечна подорож, або Енеїда» режисерки Ольги Михайлюк проведуть в обласному центрі представники агенції «АртПоле» у День Незалежності. Сьогодні режисерка та організатори розповіли, що можна буде побачити на цьому заході і хто братиме у ньому участь.

Читати далі...