Вівторок, 24 квітня 2018

Дім, Поради

Безлад – причина неприємностей і нещасть

Практично в кожному будинку періодично буває невеликий безлад. Іноді людям просто бракує часу, а іноді, на жаль, це явище постійне. От тоді потрібно бити тривогу, тому що будинок, у якому присутній безлад, притягує неприємності і нещастя.

23.11.2015, 20:13

Безлад
Коридор.

У багатьох там знаходяться шафи зі старим мотлохом, непотрібним одягом і взуттям. У декого стоїть зламаний велосипед або лижні палиці. Усе це не доведе до добра. У будинку будуть сварки і брак грошей. Як тільки ви викинете непотрібні речі, щастя зможе вільно увійти в будинок.

 

Ванна.

У ванній ми проходимо процес очищення. Із неї починається наш день, тому важливо тримати її в чистоті і порядку. Якщо ж ця кімната брудна, на стінах розводи, валяються тюбики й баночки, а рушники несвіжі – це свідчить про невпевненість господині будинку. У жінки з нормальною самооцінкою ванна кімната чиста й світла.

 

Кухня.

Благополуччя жителів будинку залежить і від чистоти кухні. Очистіть це приміщення і у вашому житті з’явиться стабільність у фінансовому та особистому планах. Їжа має готуватися в чистоті й затишку, тоді вона приноситиме користь.

 

Вітальня.

У цій кімнаті часто приймають гостей. Вона є показником того, як бачать ваше життя насправді. Безлад в ній може призвести до непорозуміння між вами та близькими. Якщо вітальня буде світлою і чистою – чекайте в домі хороших людей, які принесуть із собою щастя і чудові новини.

 

Спальня.

Спальня відповідає за щастя в особистому житті. Речовий хаос у цій кімнаті може порушити сон, призвести до сварок із коханою людиною і проблем у сексі. Приберіть зі спальні все, що не має прямого відношення до сну. Телевізор, комп’ютер та іншу техніку у цій кімнаті краще не розміщувати. Спальня має навіювати думки про спокій і любов.

Невеликий розгардіяш може викликати безліч неприємностей. Терміново звільніть будинок від мотлоху і ви заживете щасливим життям.

Коментарі

Всього коментарів: 1

  • Автор: vik

    Додано: Червень 09, 2016 в 12:01

    А ще класно користуватися наногубкою. Коштує недорого (4 грн), щось відтерти чи помити можна навіть без миючого засобу. Хоч посуд, хоч брудне взуття! Мої подружки всі вже користуються!

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: