Вівторок, 24 квітня 2018

Безпека життя

Прості правила безпеки під час автомобільної подорожі на море

На автошляхах країни під час літнього курортного сезону значно зростає інтенсивність руху транспортних засобів. Це й не дивно, адже багато людей вирушають відпочивати на узбережжя Чорного та Азовського морів. Але не всі знають як подолати цей шлях, не наражаючи на небезпеку себе і пасажирів.

18.07.2016, 12:00

Водії, які їдуть здалеку, поспішають якомога швидше дістатися до місць відпочинку, тому часто порушують встановлені швидкісні режими, рухаються майже без зупинок, подорожують вночі.

Саме тому основними причинами ДТП на автошляхах, які ведуть до курортних зон, залишаються: перевищення встановленої швидкості руху, порушення правил обгону, керування транспортними засобами у стані стомлення.

Водіям під час тривалої подорожі необхідно своєчасно відпочивати та не сідати за кермо у стані втоми. Обов’язково користуйтеся ременями безпеки.

Не намагайтеся проїхати відразу 500-600 км без зупинки, робіть 15-хвилинні перерви на відпочинок кожні дві години.

У спекотну погоду обов’язково подбайте про достатній запас прохолодної води та необхідні ліки, одягайте в дорогу вільний, нещільний одяг. За можливості здійснюйте паркування свого авто в тіні, а перед початком руху обов’язково провітрюйте салон автомобіля.

Особливу небезпеку для водіїв становлять старі автомобілі без кондиціонерів. Висока температура, зневоднення організму і тривала їзда в салоні, який інколи нагрівається до 50-ти градусів, погано впливають на весь організм.

Отже, щоб підтримати організм у спеку та вберегтися від теплового удару слід якомога більше пити воду. Причому не солодку, без газу та ледь теплу.

При найменшому погіршенні самопочуття необхідно негайно знизити швидкість і зупинитися.

Можна умитися – це зніме напругу і змусить організм віддавати зайве тепло.

За жодних обставин не залишайте в салоні автомобіля дітей і тварин!

Курортний сезон триває, тому, вирушаючи на морське узбережжя, дотримуйтесь Правил дорожнього руху та насолоджуйтесь відпочинком!

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: