Неділя, 22 квітня 2018

Масляна сім днів гуляє масляна

20.02.2017

Вже від сьогодні ми зможемо не просто ласувати млинцями у своє задоволення, а й приурочити такі трапези до свята. З 20 по 26 лютого в Україні відзначається Масляна, або Сирна седмиця. Цей тиждень передує початку Великого посту і вважаться своєрідною підготовкою до нього.

Читати далі...

Ісус зустрівся зі старцем Симеоном, а зима із літом Старець Симеон зустрівся у храмі з маленьким Ісусом

15.02.2017

Сьогодні християни східного обряду відзначають свято Стрітення. У цей день понад дві тисячі років тому старець Симеон зустрівся з Ісусом Христом, коли того 40-денним немовлям Марія і Йосип вперше принесли до храму. У народі це свято має і простіше значення – кажуть, що сьогодні «зима з літом зустрічається».

Читати далі...

День святої великомучениці Катерини svyato-katerini

07.12.2016

Сьогодні, 7 грудня, зустрічай чергове церковне свято - День пам'яті великомучениці Катерини. Яка історія, традиції та прикмети цього дня, а також як правильно молитися святій великомучениці Катерині і в чому вона допомагає.

Читати далі...

Що означає червона нитка на зап’ясті? chervona-nitka

24.10.2016

Часто можна зустріти людей, які носять червону нитку або мотузочок (браслет) на зап'ясті. Що це означає? Чому нитка саме червоного кольору і на лівій руці? Що робити, якщо нитка порвалася або загубилася?

Читати далі...

ТОП-7 покинутих міст-привидів mista-prividi

26.09.2016

Ви уявляєте, що таке мертве місто? Порожні вулиці, покинуті будинки, гнітюча атмосфера ... Чому так відбувається? Чому в якийсь момент люди раптом залишають улюблене житло, звичний побут і їдуть в іншу місцевість? Ми розповімо про 7 міст-привидів, в яких колись вирувало життя, росли і сміялися діти, а зараз там порожньо і страшно.

Читати далі...

Топ-7 природних явищ, пояснити які не змогли навіть вчені 1

05.08.2016

Раніше, коли люди не мали наукових знань про навколишній світ, все пояснювалося богами. Вони проливали дощі, рухали землю, вбивали і лікували людей. Зараз велика частина того, що відбувається зрозуміла, хоча б частково, однак залишилося те, що пояснити не вдається навіть передовим ученим.

Читати далі...