Понеділок, 19 березня 2018

Без категорії

5 країн, в яких найчастіше викрадають людей

У країнах з низьким рівнем життя деякі жителі не знаходять інших способів, крім як викрасти людину, а потім вимагати викуп з її родичів.

26.01.2017, 13:58

krainu de vukradaut ludey

У такі країни подорожувати досить небезпечно, якщо ви, звичайно, не відчайдушна екстремали.
Ознайомтеся з 5 країнами, в яких найчастіше відбуваються викрадення, запам’ятайте і будьте обережні.

  1. Мексика

 Країни, в яких найчастіше зникають люди

В цілому, в Мексиці кримінальна обстановка і так не надто сприятлива, і, крім викрадення людей, тут вистачає інших проблем. Те, що через Мексику в Сполучені Штати ведеться транзит наркотиків, відбилося на інфраструктурі та рівні корумпованості місцевих чиновників. Вважається, що реальну владу в країні має виключно наркомафія. Звідси існує проблема з викраденням людей, яка найчастіше виникає на ґрунті кримінальних сутичок. Однак нікого не дивують і просто викрадення з метою отримання викупу. Так що під час поїздки в Мексику будьте вкрай обережні. У цій країні щорічно викрадають близько трьох тисяч чоловік, і ймовірність стати частиною цієї статистики, на жаль, висока.

 

  1. Ірак

 Країни, в яких найчастіше зникають люди

У цій країні щодня зникають люди. Для жителів Іраку це вже стало нормою життя. Відділ по боротьбі з викраденнями намагається хоч якось виправити ситуацію, але подейкують, що він сам знаходиться у змові з групами викрадачів. А так відбувається тому, що в країні дуже низький рівень життя, і у людей немає грошей на їжу. Це причина того, що складно говорити про якусь серйозну боротьбу з організованою злочинністю. Якщо ви коли-небудь опинитеся в Іраку, то постарайтеся не гуляти вулицями після заходу сонця, так як найчастіше людей викрадають саме на вулицях і саме в темний час доби.

 

  1. Індія

 Країни, в яких найчастіше зникають люди

Останнім часом в ЗМІ все частіше з’являються новини про викрадення людей в Індії. Найчастіше викрадають маленьких дітей і жінок з вимогою викупу або для здійснення над ними сексуального насильства. Парадокс полягає в тому, що часто поліція чудово обізнана про викрадення і самих викрадачів, і просто бере зі зловмисників певну плату. Дуже часто злочини з викраденнями трапляються через  диспропорцію між чоловіками і жінками.

 

  1. Філіппіни

 Країни, в яких найчастіше зникають люди

У цій країні проблема викрадення людей набирає все більших обертів. На деяких островах для того, щоб не бути викраденим, потрібно навіть постаратися. Тому і їдуть сюди або ті, хто нічого не читав про те місце, куди попрямував, або ті, хто ніби хоче бути викраденим. Причини такого нещастя банальні: низький рівень життя, злидні більшості населення, яке не має ніяких інших можливостей заробити, крім як викрасти людину і продати її родичам за викуп.

 

  1. Венесуела

 Країни, в яких найчастіше зникають люди

Спеціально для того, щоб туристів у Венесуелі не викрадали, для них навіть побудовані спеціальні резервації, в яких ті й живуть. Туристи, які приїхали до Венесуели, можуть вийти на вулицю тільки в супроводі охорони, так як вважається, що їх обов’язково або викрадуть, або вб’ють або, в кращому випадку, пограбують. В країні безліч банд, які спеціалізуються на викраденні людей за викуп.

 

Джерело

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: