Неділя, 22 квітня 2018

Без категорії

5 моторошних пам’яток світу

Дізнайтеся, де не можна купувати сувеніри та чому деяких покійників ховають на скелях.

24.10.2016, 12:59

5-motoroshnih-mists-svitu

Вирушаючи в подорож, у вас є одна мета − розслабитися. Ви хочете відпочити від щоденної рутини, відволіктися від проблем, “провітрити” голову від негативу. Однак деяким туристам не вистачає адреналіну і нових емоцій, тому вони відправляються не валятися на пісочку біля океану, а шукають вражень в шокуючих місцях. Ділимося з вами 5 місцями, які пов’язані з містичними історіями і мають “каламутне” минуле.

 

 Висячі труни Сагади, Філі

Найстрашніші місця на Землі

У Філіппінах жителі гірської провінції Сагада вже протягом 2 з половиною тисяч років ховають померлих у висячих трунах. За допомогою мотузок дерев’яні труни прикріплюють високо над землею на вапнякових скелях. Серед корінного населення ходить повір’я, що чим вище тіло померлого поховано, тим ближче його душа до небес. Родичі загиблого навіть іноді бажають віднести труп в очікуючу його на стіні скелі труну, щоб просочитися флюїдами тіла, в яких нібито зберігається талант і удача покійного. Іноді поруч з труною також вішають стілець, на якому сидів покійний незадовго після смерті в рамках особливого ритуалу смерті.

 

Катакомби Парижа, Франція

Найстрашніші місця на Землі

Катакомби є мережею підземних і звивистих тунелів, створених у процесі видобутку вапняку для зведення соборів і палаців Парижа. У 1786 році в катакомбах Парижа перепоховали останки з місцевих кладовищ, оскільки ті стали такими собі розсадниками чуми та інших хвороб та інфекцій. Останки 6 мільйонів трупів (жертви Варфоломіївської ночі і померлі від бубонної чуми) були поховані всі разом. Ретельно продезінфіковані, оброблені черепа і кістки поклали у вигляді стін. Виглядає це відверто моторошно.

 

 Магічний ринок Акодессева, Того

Найстрашніші місця на Землі

Це магічний ринок вуду. На столах лежать висушені трави, жучки, черв’ячки… і поруч з ними − висушені тварини. Голови антилоп, лапи леопардів, хвости мавп, роги буйволів, зуби крокодилів, кістки, дзьоби всіляких птахів. Місцеві щиро вірять в могутніх шаманів і духів, у зміну долі і здійснення бажань, у зв’язок людини з його волоссям і нігтями, а головне − між його тілом і тілом тварини. Потовчені частини тіл тварин, особливо екзотичних, сприймаються як цінні магічні ліки. Зазвичай туристи здобувають тут сувеніри, не підозрюючи, що за допомогою цих речей на них передали бідність торговця або хворобу якогось його родича.

 

Гора Хрестів, Литва

Найстрашніші місця на Землі

Холм, розташований посеред поля, заставлений десятками тисяч хрестів та розп’ять всіляких розмірів − від саморобних дерев’яних хрестів заввишки до декількох метрів до невеликих металевих натільних хрестиків. За легендою, на пагорбі колись стояв монастир, який провалився під землю. У одного з жителів села, що знаходилася недалеко, тяжко захворіла дочка. Місцеві знахарі не могли допомогти, і батько хворої вирішив поставити хрест на намоленому місці. Через кілька днів дитина абсолютно видужала. В принципі, місце хороше − допомагає людям вилікуватися, але виглядає, погодься, моторошно.

 

Печера Актун-Туничіль-Мукналь, Беліз

Найстрашніші місця на Землі

Печера, що є археологічною пам’яткою часів народу майя, де були знайдені скелети, керамічні і кам’яні вироби. Найбільш відомі останки, виявлені тут, були названі “кришталева дівчина” − це скелет молодої дівчини-підлітка, відданої в ритуальну жертву, чиї кістки з плином часу вкрилися природними нашаруваннями і виблискували під час відкриття. У головній камері були знайдені ще кілька скелетів. Щоб потрапити в печеру, потрібно перейти вбрід або переплисти через великий ставок.

 

 

Джерело

 

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: