Субота, 20 січня 2018

Без категорії

Наскільки популярний здоровий спосіб життя у хмельницьких школярів?

Здоровий спосіб життя – це той фундамент, на якому можна вибудувати повноцінне життя.

23.10.2017, 10:38

мотиваційне асорті2

У рамках місячника присвяченого популяризації здорового способу життя завідувачка бібліотеки-філії №11 Тетяна Венгрова разом із колегою шкільної бібліотеки СЗОШ №27 ім. Д. Іваха Людмилою Вітязь провели мотивуюче асорті «Здоровим будь».

Учні 5-Б класу ЗОШ №27 під час проведення мотивуючого асорті "Здоровим будь"

Учні 5-Б класу ЗОШ №27 під час проведення мотивуючого асорті “Здоровим будь”

Мотивація – це психологічна потреба до виконання певних дій. Ведучі визначали в учнів 5-Б класу рівень мотивації до виконання хоча б ранкової зарядки за допомогою вправи «Торги», під час якої діти повинні були доповнити фразу «Я буду робити зарядку і хочу отримати за це…». Відповіді були різноманітні: хтось хотів отримати не менше десяти бургерів, декілька надали перевагу піці. Майже третина дітей написала про нові ґаджети, безкоштовний Wi-Fi та безлімітний мобільний інтернет. Деякі п’ятикласники готові робити зарядку, якщо їм куплять домашнього улюбленця. Багато мріють про модні гіроскутери та спінери. Знайшлися й учні, які ладні робити ранкову зарядку тільки за гроші, причому суми коливалися від 10 гривень і до 1 мільйона доларів. Тільки одна дитина написала, що буде робити зарядку просто так, а ще одна дівчинка готова робити зарядку, тому що виконання вправ приносить їй гарний настрій.

Діти 5-Б класу ЗОШ №27 проводять мотивуюче асорті "Здоровим будь"

Діти 5-Б класу ЗОШ №27 проводять мотивуюче асорті “Здоровим будь”

«Це сумно, що багато дітей насправді не розуміють цінності здоров’я, – констатує завідувачка бібліотеки-філії №11 Тетяна Венгрова. – Вони знають, що ранкові вправи, часті прогулянки, рухливі ігри дуже корисні. Проте, як сказав один із учасників заходу: «Це все дуже добре, але мені це робити ліньки. Я краще посиджу за планшетом». Сьогоднішній захід був покликаний спонукати дітей задуматися, що без здоров’я жодні матеріальні цінності не можуть радувати людину. Якщо болить зуб, то планшет не порадує, якщо болить живіт, то смаколиків не захочеться. Людина може радіти тільки тоді, коли вона почувається добре. А здоровий спосіб життя – це той фундамент, на якому можна вибудувати повноцінне життя».

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: