Понеділок, 19 березня 2018

Без категорії

Що означає червона нитка на зап’ясті?

Часто можна зустріти людей, які носять червону нитку або мотузочок (браслет) на зап'ясті. Що це означає? Чому нитка саме червоного кольору і на лівій руці? Що робити, якщо нитка порвалася або загубилася?

24.10.2016, 13:29

chervona-nitka
  • Що означає червона нитка на зап’ясті?

Червона вовняна (найчастіше) нитка на руці − це потужний оберіг від пристріту та інших неприємностей. Вважається, що якщо людина вірить у її силу, то нитка допоможе рухатися в правильному життєвому напрямку, вилікує від багатьох хвороб і позитивно вплине на думки і вчинки. Найкраще носити червону нитку, придбану в ізраїльському місті Нетівот.

  • Чому нитка червоного кольору?

За головною з версій, гробниця Рахілі, ізраїльської жінки-матріарха, була обв’язана червоною ниткою. Саме ця жінка, на думку каббалістів, вважається праматір’ю людства, яка всіх оберігає від зла. Також вибір відтінку пов’язують з тим, що червоний − це колір планети Марс, що символізує силу і захист.

  • Чому нитку слід носити на лівому зап’ясті?

Вважається, що добро заходить в наше тіло з правого боку, а негатив − з лівого. Бажання отримувати щось пов’язане безпосередньо з лівою рукою, а бажання ділитися − з правою. До речі, коли ви вирішили носити червону нитку, подбайте про те, щоб її вам зав’язала кохана людина або просто близька, якій ви довіряєте. При цьому обов’язково потрібно зробити 7 вузлів, а ви повинні промовляти молитву. Самому собі зав’язувати нитку не можна, тому що дія буде марною.

  • Що робити, якщо червона нитка загубилася або порвалася?

Ви втратили червону нитку і засмутилися? Вам, навпаки, потрібно радіти. Якщо з оберегом щось трапилося, значить, він виконав свою найголовнішу місію − захисну. На вас хтось намагався навести порчу або наврочити, і всю негативну енергію нитка взяла на себе і зникла. А ви в результаті не постраждали.

 

 

Джерело

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: