Вівторок, 24 квітня 2018

Відносини, Життя

5 сигналів того, що відносини себе вичерпали

Кожен з нас мріє про ідеальні стосунки. Часом це прагнення заводить так далеко, що ми починаємо самим відвертим чином себе обманювати, видаючи бажане за дійсне. Тішимося ілюзіями, а наше життя тим часом все швидше летить під три чорти.

18.07.2016, 13:40

Вам більше не хочеться йти додому
Раніше перспектива спільного проведення часу з партнером приводила вас в захват, а тепер від неї смикаються очі. Ви в принципі нічого не маєте проти відносин, але те, як все це втілюється в життя, розчаровує.
У вас в голові склався неабияк прикрашений образ коханої людини, від якого реальна людина настільки далека, що перебування в її компанії геть вбиває вашу до неї прихильність і повагу.

Ви практикуєте саморуйнівну поведінку
Під цим мається на увазі куріння, вживання алкоголю або, і того гірше, наркотики, жорстка самокритика, пере- або недоїдання, нестача сну, раптові спалахи гніву або щось інше, настільки ж негативно впливає на ваше фізичне і психічне здоров’я. Якщо в компанії вашого хлопця чи дівчини ви розважаєтесь подібним чином частіше, ніж на самоті, все прозоро – треба йти.

Відносини не приносять вам радості
З деяких пір любов для вас – біль, а ще страх, депресія, туга, занепокоєння і нервовість. Загалом, що завгодно, але ніяк не релаксація, задоволення, невимушеність або великодушність. Впевнені, що все повинно бути саме так?

Ви перестали ставити довгострокові цілі
Замість цього сподіваєтеся, що все само собою стане добре, варто лише вирішити пару-трійку проблем. Партнер знайде нормальну роботу, дитина трохи підросте, а вам вдасться нарешті розпрощатися із зайвою вагою – і ось воно, щастя. Розчаруємо, але ні.
Життя – це низка окремих миттєвостей, кожне з них несе з собою нові випробування і проблеми.
Не існує якоїсь певної межі, за якою справи чарівним чином налагодяться, майбутнє не приходить в одну мить. Кожен день ми робимо крок назустріч йому, так що зберіть в кулак всю свою відвагу і рухайтеся вперед.

Вам приємніше перебувати на самоті
Наодинці з собою людині може бути куди комфортніше, ніж в компанії партнера, який йому категорично не підходить. Це, мабуть, очевидна і недвозначна ознака того, що відносинам прийшов кінець.
Ваш хлопець або дівчина – якір, який, замість того щоб дарувати вам відчуття стабільності та впевненості, тягне на дно. У такій ситуації розставання – єдиний вірний спосіб врятувати своє життя.

 

zdorovia.com.ua

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: