Неділя, 22 квітня 2018

Відносини, Життя

5 жіночих недоліків, які подобаються чоловікам

Думаєте, чоловіки люблять ідеальних і бездоганних? Зовсім ні: вони швидше закохаються в жінку, у якої є недоліки!

25.10.2016, 17:30

zhinochi-nedoliki

Жінки – істоти, зациклені на самовдосконаленні. Ми сидимо на дієтах, розморюємо себе фізичними вправами, зубримо іноземні мови і вчимося хорошим манерам – і часто лише для того, щоб стати для нього, єдиного, леді Досконалість. Але чи так уже вашому чоловікові потрібна досконала жінка? Перераховуємо жіночі недоліки, від яких чоловіки без розуму!

Недосконалості зовнішності
Ви ретельно замазуєте тональним кремом маленький шрам на носі? І дуже даремно: шрами, родимки, веснянки надають вам особливий шарм в очах чоловіка. Такий недолік – ваша родзинка, яка відрізняє вас від інших і робить неповторною в очах чоловіка.
Окремо хотілося б поговорити про зайву вагу. Чоловіки, в більшості своїй, не дуже шанують худеньких з гострими плечима і випираючими ключицями. Плавні вигини тіла, злегка надмірна вага – це те, що робить вас жіночною і бажаною. Якщо ваша вага на 5-10 кілограмів вище норми, це не може бути перешкодою для щасливих стосунків.

Необізнаність
Ви не в курсі, як працює двигун, і поняття не маєте, як влаштований Всесвіт? Чоловік буде щасливий пояснити вам будову механізмів і закони фізики. Чоловікам важливо відчувати свою перевагу, особливо інтелектуальну, над жінкою. Так, їх дійсно приваблюють дурненькі, які не розбираються в тих сферах життя, в яких чоловіки компетентні. Не намагайтеся корчити з себе всезнайка – і ви завоюєте симпатію чоловіка.

Емоційність
Ви не можете стримати сльози, коли дивитеся мелодраму? Ви кидаєтеся на шию своєму коханому, в захваті від його подарунка? Не стримуйте ці пориви, навіть якщо навколишні вас жінки твердять, що ви занадто емоційна. Здатність проявляти емоції виглядає дуже привабливо для чоловіка, адже він, за традицією, повинен тримати їх у вузді. Це показує йому, наскільки ви різні, і підтверджує в його очах вашу жіночність.

Беззахисність
Навіть якщо ви пройшли курси самооборони, не варто в присутності чоловіка демонструвати свої навички рукопашної боротьби. І відмовлятися від того, щоб чоловік проводив вас ввечері до будинку, теж не варто. Ваша беззахисність імпонує чоловікові, адже на вашому тлі він може відчувати себе справжнім альфа-самцем, здатним (або думає, що здатний) захистити вас від небезпеки.

Сором’язливість
Ви напевно лаєте себе за те, що не можете відразу ж підібрати слова у відповідь на саркастичну репліку співрозмовника. І особливо вам некомфортно, коли ви заливаєтеся фарбою після грайливого зауваження чоловіка. Не переживайте: у ту мить, коли ви, червона як рак, корите себе, чоловік насолоджується своїм тріумфом. Адже все так і має бути: він – брутальний мачо, ви – тендітна і вразлива. Саме такі ролі прописала нам природа, і коли чоловік зустрічає жінку, здатну червоніти, губляться від грубуватого слова, він не може встояти!

 

Джерело

 

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: