Вівторок, 24 квітня 2018

Відносини, Життя

6 фізичних рис жінок, які моментально привертають увагу чоловіків!

Чому у ніг одних дівчат і жінок сотні і тисячі шанувальників. І в той же час у інших представниць прекрасної статі немає залицяльників взагалі? У чому криється привабливість жінок, перш за все фізична. Адже незважаючи на те, що головне - це душа, первинно ми все ж оцінюємо зовнішність людини.

05.08.2016, 16:02

жінка-825x510

Отже, представляємо Вашій увазі 6 фізичних рис жінок, які моментально привертають чоловіків і приковують до себе увагу.

1. Широке співвідношення талії і стегон

Чоловікам дуже подобається, коли у жінки тонка талія і широкі стегна. Співвідношення 7:10. Стегна – показник здатності жінки виносити і народити дитину, а тонка талія – ​​показник жіночності.

2. Високий голос

Високий жіночий голос сприймається чоловіками як більш привабливий. Високий голос означає молодість і крихке, мініатюрне, жіночне тіло.

волосся

3. Гарне волосся

Довге, блискуче і здорове волосся несе на собі левову частку жіночої привабливості. І це теж пов’язано зі здатністю жінки виношувати і народжувати дітей. Це – показник здоров’я.

4. Посмішка

Чоловікам подобається, коли жінка посміхається. Чим біліші у неї зуби при цьому, тим краще. Цікаво зауважити, що жінки, навпаки, вважають за краще, коли чоловік зберігає серйозність.

5. Менше косметики

Чоловіки також прагнуть, щоб жінки використовували мінімум косметики. Природність – ось що вони цінують!

жінка1

6. Червоний колір в одязі

Червоний колір підсилює жіночу привабливість для чоловіків. До речі, у деяких приматів привабливість заснована на цьому ж факторі.

Що ж, підведемо підсумок. В очах чоловіка вся привабливість протилежної статі полягає в двох головних чинниках. Жінка повинна бути жіночною і здоровою, про що свідчать 6 ознак, перерахованих вище. Так що, якщо у Вас тонка талія, високий голос, довге блискуче волосся, червоне плаття і натуральний рум’янець на щоках, жоден справжній чоловік не встоїть перед Вами!

 

Джерело

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: