Вівторок, 24 квітня 2018

Життя, Зіркове життя

Хмельничанка Катя з Холостяка 6: “Не можу уявити Іраклі з кимось із дівчаток!”

Катя Абдалова, яка влаштувала бійку з Наталкою, покинула проект після відвертої розмови з Холостяком. Учасниця, яка покинула проект, відповіла на запитання журналіста і розповіла, чому, на її думку, Іраклі Макацарія вирішив з нею попрощатися.

11.04.2016, 14:28

7fd6c20166cff8ad5a220f069b35ea17

Довідка
Катя Абдалова
Вік: 23 роки.
Знак зодіаку: Діва
Місто: Хмельницький.
Сім’я: старша сестра Христина косметолог, молодший брат Роман студент. Мама Ірина Володимирівна працює в дитячому садочку, тато Сергій Поладовіч – бізнесмен.
Освіта: Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, хореограф.
Чим займається: головний менеджер з працевлаштування (напрямок – візова підтримка)
Хобі: спів, водна аеробіка.
Ідеал чоловіка: високий харезматичний брюнет, впевнений в собі, вихований.
Мрія: мрію про велике взаємне вічне кохання. Як будь-яка жінка мрію бути щасливою, бажаною. Мрію бути мамою. Ну, звичайно, про маленький будиночок з садом …

deab7c8ffb393aea35414f1960abf6f1

 

Що відчували, коли Іраклі проводив вас з проекту?
– Я не засмутилася, оскільки мені було настільки складно, і я вже не розуміла свого там перебування. Тому я просто хотіла піти додому і не раз вже про це говорила. Для мене з самого початку участь в проекті була незрозумілою: коли є багато дівчат і тільки один чоловік, це складно, і я зрозуміла, що це не моє.
У житті у вас все навпаки, чоловіки бігають за вами?
– Не можу сказати, що у мене черга чоловіків і всі прямо штабелями падають. Але в чоловічій увазі я не потребую. А в силу того, що мій тато азербайджанець, я була вихована по-іншому. Навіть коли я йшла на проект, тато казав: “Невже я тебе так виховав, що ти будеш бігати за хлопцем разом з ще 350 дівчатами. Невже тобі це подобається? “. Тому коли прийшов час мені піти – я видихнула з полегшенням.
Тобто, батьки були проти вашої участі?
– Батько був проти. Він не вірить, що на таких проектах можна побудувати відносини.
Як думаєте, чому Іраклі вигнав вас за бійку, але залишив на проекті Наталію, яка також в ній брала участь?
– Люди по життю вибирають те, що простіше, доступніше. Я ж людина складна, зі мною потрібно розбиратися, підбирати тактику спілкування. Тому не тільки Іраклі, а й взагалі чоловікам в принципі, складно з такими жінками. Тому вони частіше обирають тих, з ким просто, доступно і легко.
Як склалися відносини з дівчатами на проекті?
– Я думаю, глядачі бачили, як склалися мої стосунки з дівчатами (сміється). Я не прийшла туди шукати подругу і будувати відносини з дівчатами. Взагалі, по життю знаходити спільну мову з жінками мені набагато складніше, ніж з чоловіками. У мене багато друзів чоловічої статі і мені з ними комфортніше спілкуватися.
Як зараз складається ваше особисте життя?
– Проект підштовхнув мене до того, щоб по-іншому організувати свою роботу. Я відкрила свій офіс, працюю в напрямку візової підтримки та познайомилася на роботі з чоловіком. Я, слава Богу, розслабилася (сміється).
Адже цей чоловік все ж таки сильніший?
– Я відчуваю, що так.
Чи не шкодуєте, що прийняли участь в проекті?
– Я не йшла туди за славою і не мала на меті, щоб мене показали по телевізору. Я хотіла подивитися, невже в житті все настільки складно у взаєминах – самі будуємо стіни і самі через них ліземо? Я переконалася, що це насправді так. Реальне життя присутнє на телебаченні. Коли тільки приїхала з проекту, розуміла, що практично місяць мене не було, робота стояла, і я не могла включитися в реальне життя. Тоді у мене були нотки сумніву. Але подивившись на себе з боку, я зрозуміла, що поважаю себе, і моя поведінка була гідною.
А як знайомі відреагували на участь?
– Я нікому не говорила, що беру участь в Холостяку. Коли я їхала на зйомки, то сказала всім, що їду до родичів. Знали тільки батьки і сестра. Але зараз деякі ображаються, чому я не розповіла, інші взагалі ніяк не коментують.
Ви роззнайомились з усіма дівчатами. Як вважаєте, хто з них найбільше підходить Іраклі?
– Я таке припущення зробити не можу, так як я не впізнала цього чоловіка до кінця, і не можу уявити його з кимось із дівчат.
bigmir.net

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: