Неділя, 22 квітня 2018

Життя, Здоров'я і краса

Магнітні бурі у лютому 2017 року

Прогноз магнітних бур у лютому 2017 стане в нагоді всім метеозалежним людям. Останній зимовий місяць обіцяє бути трохи спокійнішим, ніж активний початок 2017 року, і може засмутити нас незначними магнітними коливаннями.

26.01.2017, 13:47

magnitni byri

Протягом лютого 2017 року очікується незначне проявлення сонячної активності, в тому числі можливі кілька магнітних бур.

Магнітні коливання можливі 1, 2, 4, 5, 27, 28 числа.

Серйозні магнітні бурі очікуються 3, 14, 23 числа.

Магнітні бурі у лютому 2017 року – причина виникнення

Геомагнітні збурення на Землі відбуваються кілька разів на місяць через процеси, що виникають на Сонці, особливо в області темних плям. Під час сонячних спалахів частинки плазми з величезною швидкістю вириваються в космос і, досягаючи нижніх шарів земної атмосфери, викликають бурі на нашій планеті.

Магнітні бурі у лютому 2017 року – погане самопочуття

Під час магнітних бур і серйозних геомагнітних коливань чутливі до них люди часто відчувають головний біль, безсоння, порушення роботи серцево-судинної системи, загострення хронічних захворювань, зниження працездатності, занепад сил, зростання адреналіну в крові, стреси і депресії.

Кожна людина має різну реакцію організму на магнітні бурі. Вчені й досі не знайшли точної відповіді на питання, чому сонячна активність здатна сильно впливати на наш організм. Вважається, що причиною поганого самопочуття людини може бути стан її здоров’я на цей момент. Здорові ми чи хворі, в якому стані наш імунітет, страждаємо ми від депресії або інших психічних розладів – всі ці фактори впливають на те, як ми переживемо чергову магнітну бурю.

Крім того важливим чинником є ​​недовірливість. Вважається, що лише 10% людства дійсно страждає від надмірної сонячної активності, а інші 90 придумують собі симптоми і вірять у них.

Чи так це насправді – вирішувати і перевіряти вам. Ми же можемо порадити, як поводитися під час магнітних бур у лютому 2017 року.

Що треба робити, щоб легше пережити магнітні бурі у лютому 2017 року:

  • обмежте роботу, що вимагає підвищеної уваги і зосередженості, або відкладіть її на інший час;
  • намагайтеся уникати стресових ситуацій;
  • більше відпочивайте і гуляйте на свіжому повітрі;
  • стежте за своїм артеріальним тиском;
  • вживайте заспокійливі засоби: валеріану, собачу кропиву, глід, шавлію, заспокійливі чаї;
  • виконуйте рекомендації свого лікаря і завжди майте при собі необхідні ліки;
  • харчуйтеся правильно, щоб знизити рівень холестерину в крові. Рекомендується рослинна дієта, вживання натуральних соків, відварів, цикорію, молочна дієта і нежирне м’ясо. Виключіть у цей період вживання алкоголю.

 

Джерело

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: