Субота, 20 січня 2018

Виховання, Життя

Небанальні хитрощі для батьків, які допоможуть у вихованні дітей

Поради, які можуть значно полегшити життя недосвідченим батькам. Це щось на кшталт інструкції з рекомендаціями, як чинити в різних ситуаціях - і було б здорово, якби цю інформацію батьки могли б отримувати відразу після народження дітей.

14.06.2016, 15:59

Little girl wiping  dust off a kid chair
  1. Тримайте під рукою секундомір. Це відмінний мотиватор для дітей у випадках, коли потрібно швидко зібратися, поїсти, прибрати іграшки і т.д.
  2. Якщо дитина не хоче вдягати куртку і вередує, вмовляння не допоможуть. Краще сказати “Витягни руки” – коли вона зробить це, спокійно надіньте на неї куртку.
  3. Постарайтеся щодня знаходити час для своєї дитини. Після повернення з роботи обов’язково приділіть увагу чаду. Неважливо, скільки часу ви проведете з ним – 30 хвилин або півтори години – головне, щоб це було якісно проведений час. Поспілкуйтеся з малюком, дізнайтеся, як він провів день, що нового дізнався, що хотів би повторити.
  4. Якщо дитина відмовляється їсти овочі, скористайтеся наступним трюком. Рушайте разом з ним в магазин і попросіть його вибрати кілька будь-яких овочів – можете бути впевнені, вдома він обов’язково захоче їх спробувати. Крім того, варто залучати дитину до процесу приготування різних страв з овочів
  5. Якщо дитина починає вередувати і нити, що він втомився ходити – це означає, пора міняти стиль ходьби. Можна марширувати, ходити, як пінгвіни, стрибати, як жаби. Втому як рукою зніме.
  6. Якщо ви хочете обмежити дитину в солодощах, виберіть один день тижня, коли ви будете давати їй “заборонку”. І коли малюк попросить вас що-небудь смачненьке, просто нагадайте йому, що ви їсте цукерки по неділях.
Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: