Понеділок, 19 березня 2018

Життя, Здоров'я і краса

Ворога треба знати в обличчя

Серцево-судинні хвороби помолодшали. Напружений спосіб життя, звичка їсти нездорову їжу, хронічні недосипання... Ми не говоритимемо про необхідність вести здоровий спосіб життя або менше нервувати. Ми лише розповімо про головні симптоми: одні з них можуть попередити вас про хворобу, що насувається, як мінімум за місяць, а інші – розпізнати біду, коли вона вже сталася.

11.05.2017, 15:19

серцевий напад

Серцевий напад

Втома. Коли артерії звужуються, ваше серце починає отримувати значно менше крові, ніж це було раніше. Це ускладнює роботу кровоносної системи, і перша ознака цих проблем – постійна сонливість і відчуття абсолютної втоми.

Плутане дихання. Якщо ваше серце отримує недостатньо крові, це означає, що ваші легені не спроможні отримувати стільки кисню, скільки вони звикли отримувати.

Ці дві системи взаємопов’язані між собою. Отже, якщо у вас часто виникають проблеми з рівним диханням, краще проконсультуйтеся з лікарем – і якнайшвидше.

Слабкість. Якщо ви відчуваєте слабкість в усьому тілі, це означає, що у ваших артеріях занадто мало крові. Ваші м’язи не отримують у потрібній кількості кисень і поживні речовини. Отже, якщо у вас часто без видимих причин стаються переднепритомні стани, це вже досить тривожна ознака проблем із серцево-судинною системою.

Запаморочення і холодний піт. Брак припливу крові до мозку дуже небезпечний для життя. Якщо вам здається, що ваше тіло часто покривається липким холодним потом, у вас часто паморочиться голова – не ігноруйте ці симптоми.

Тиск у грудях. Якщо у вас виникають симптоми надмірного тиску у грудях, дискомфорт у цій ділянці – це тривожний сигнал. Такі симптоми можуть із часом з’являтися частіше, а переносити їх буде все важче. Ігноруватимете їх – можете «зустрітися» із серцевим нападом.

«Морозний» синдром. Якщо у вас періодично абсолютно нізвідки з’являються симптоми грипу, це може свідчити про серцевий напад, що наближається. Багато людей після нападу кажуть, що за декілька днів до нього вони відчували нез’ясовні напади «холоду», їх «морозило».

Ознаки інсульту

Нейрохірурги кажуть, що якщо вони протягом перших трьох годин устигають до жертви інсульту, наслідки нападу можна усунути. Але діагностувати інсульт і почати лікування без зволікання – це не завжди просто.

Чотири кроки до розпізнавання інсульту:

♦ Попросіть усміхнутися (у випадку інсульту людина не зможе цього зробити).

♦ Попросіть сказати просте речення (наприклад: «Сьогодні гарна погода»).

♦ Попросіть підняти обидві руки (не зможе або тільки частково зможе підняти).

♦ Попросіть висунути язик (якщо він викривлений, повернутий – це теж ознака інсульту).

 

Джерело

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: