Субота, 20 січня 2018

Життя, Зіркове життя

Зоряне розлучення актриси серіалу “Кухня”

Актриса серіалу "Кухня" Олена Подкамінська вирішила розійтися з чоловіком

17.11.2015, 17:25

Зоряне розлучення Подкамінська

Актриса, відома роллю Вікторії в серіалі “Кухня”, Олена Подкамінська не розголошувала інформацію про своє особисте життя. А тепер стало відомо, що актриса подала на розлучення.

Відомо, що актриса одружена з бізнесменом Олександром Плявцевим. Вона не часто виходила з ним на публіку і ховала його від камер. Але навіть уникнувши публічності, їй не вдалося зберегти шлюб.

Актриса все ж розповіла, що послужило причиною для розлучення. Про особисте життя не змовчала і її подруга, Гульнара Ніжинська.

Олена Подкамінська подала на розлучення через постійні підозри чоловіка і ревнощі. В жовтні 2015 року актриса офіційно звернулася з проханням про розлучення.

ЗМІ говорять, що ревнощі могли виникнути через відсутность Олени вдома та її проекти, на які вона витрачала багато часу.

В інтерв’ю вона зазначила наступне:

«Людина надто сильно ревнувала мене до моєї любові до своєї справи. Чоловіка згубило бажання зробити мене “кишеньковою “. Напевно, тому я не з цією людиною. Мені здається, дуже важливо поважати свободу іншої людини і її вибір,» – Олена Подкамінська

Подруга Олени Подкамінської розповіла про сімейні проблеми. Вона вважає, що чоловік Олени реагував на неї, як і її шанувальники. Зазначає, що серце Подкамінської вільне, але потребує воно родинного затишку, любові і ніжності.

Відзначимо, що Олена Подкамінська і Олександр Плявцев познайомилися в 2006 році, потім одружилися. А в 2010 році у них народилася дочка Поліна.

Все відбувалося природно і закінчилося навіть недивлячись на те, що в Олени Подкамінської ще є почуття до чоловіка.

 

 

Джерело: glamurchik.tochka.net

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: