У рамках проєкту також створили мобільну бригаду для реагування на виклики, для неї придбали автомобіль.
На відміну від кризових центрів, яких у місті декілька, в цьому притулку потерпілі зможуть проживати тривалий час. З ними працюватимуть психологи, юристи та інші працівники. Тут людина чи сім’я може мешкати деякий час.
Вартість проєкту — 2,5 млн гривень. В рамках проєкту також створили мобільну бригаду для реагування на виклики, для неї придбали автомобіль. В центрі працюватиме 9 осіб, троє з яких — мобільна бригада, що виїздить безпосередньо до тих, хто постраждав. Така бригада працює вже місяць у тестовому режимі і мала 25 виїздів.
- З початку року ми отримали близько 1600 звернень по Хмельницькому щодо фактів домашнього насильства. Близько 300 із них підтвердились. На порушників склали відповідні адмінматеріали, — говорить Віталій Наглій, заступник начальника сектору протидії домашньому насильству Хмельницького райуправління поліції.
У поліції погоджуються, що для громади такі центри дуже важливі. Адже тут жертви домашнього насильства можуть отримати захист і підтримку. Саме з таких центрів життя починається з нової сторінки.
Коментарі