30 жовтня біля 13:00 у Хмельницькому люди перекрили міст, що по вулиці Кам’янецькій.
Патрульна поліція, що була на місці події, завертала транспорт на вулицю Гагаріна та на той момент не володіла інформацією, що саме відбувається біля мосту. Але зі слів патрульних, керівництво намагається все вияснити.
Натомість люди безперервно ходили по пішохідному переходу, не даючи змогу проїжджати транспорту. Як пояснили самі учасники протесту, вони, як інвестори вкладали гроші у КП «Цивільжитлобуд», яке займалося будівництвом багатоквартирного житлового будинку. Наразі компанія повідомила «вкладникам», що збанкрутувала, тому вони не отримають свої квартири. Цим протестом хмельничани хочуть звернути увагу міського голови Олександра Симчишина, аби той посприяв вирішенню проблеми.
Ситуація спричинила затори на дорогах, десяток тролейбусів зупинили свою роботу і багато людей просто не змогли дістатися до потрібного їм місця – роботи, лікарень, домівок.
«Вони перекрили дорогу для простих громадян. Чому вони не зробили цього біля органів влади? Ми ж не зможемо допомогти їм… Я перенесла операцію і не можу навіть дійти додому. Не сидіти мені ж тут до вечора,» — скаржиться пенсіонерка. Інші пасажири громадського транспорту також виказували своє невдоволення: чому мітингарі вважають винною владу, а натомість страждаємо ми?
КП «Цивільжитлобуд» вже неодноразово ставав головним учасником «розбірок» за участі хмельничан, які вкладали гроші в будівництво квартир та не отримали їх.
Довідково: КП «Цивільжитлобуд» зареєстровано 26.06.1995 року за адресою вул. Кам’янецька, 47. Засновниками є члени трудового колективу, а незмінним керівником і підписантом протягом останніх 9-ти років є Онишко Тамара Юріївна.
Розмір статутного капіталу – 0 гривень. Це перше, що мало би насторожити «вкладників».
Крім того, згідно даних аналітичної платформи youcontrol, станом на 2017 рік сума зобов’язання підприємства вдвічі перевищує його активи. Станом же на 10.10 2018 підприємство налічує більше 300 судових баталій. Тільки за останні три роки за участю підприємства відбулося 30 судових справ та має 25 виконавчих впроваджень. Також підприємство має борги перед податковою та судами.
На останньому засіданні, що відбулося 9 жовтня цього року, було порушено справу про банкрутство підприємства. Розпорядником майна суд призначив Віталія Арсонова.
До того ж дане колективне підприємство разом зі своїм керівником Онишко має істотну долю у Хмельницькому ТОВ «АСТРУМ-ВІТА». Там же істотну долю мають і Михайло Кіперман і Анатолій Корбут. Загалом же Тамара Онишко є співзасновником біля десятка хмельницьких підприємств з гучними назвами.
Коментарі