Так, 54-річний камʼянчанин знайшов у соцмережах пропозицію легкого заробітку. Чоловік перейшов за посиланням,-де потрібно було вказати код та цифри на звороті картки, нібито для зарахування в подальшому заробітної плати. Як тільки чоловік вказав дані, з його рахунку зникло понад 40 тисяч гривень.
Понад 124 тисячі гривень втратила 60-річна жителька Камʼянця-Подільського, яка також вказала банківські дані за невідомим посиланням. Жінка хотіла придбати дитячі речі, оголошення про продаж яких знайшла у одній із соцмереж. Продавець запропонував їй оформити «безпечну покупку» та надіслав невідоме посилання. Як тільки потерпіла вказала за посиланням код та цифри на звороті картки — шахраї поцупили з її кредитки усі кошти.
На аналогічну аферу потрапила 38-річна жителька села Довжок. Жінка також хотіла придбати дитячі речі в інтернеті. Використовуючи фішингове посилання, шахраї поцупили у неї понад 13 тисяч гривень.
Наразі слідчі з’ясовують всі обставини вищевказаних шахрайств та просять громадян бути уважними при переході за невідомими адресами в інтернеті.
Нагадуємо, нікому не розкривайте такі дані:
• Код банківської картки;
• Тризначний код на звороті картки;
• Смс-код від банку;
• Пароль від мобільного додатку інтернет-банкінгу.
Коментарі