Так 11 березня, до поліції Шепетівщини звернувся чоловік, який розповів, що розмістив оголошення про продаж товару на популярному сайті. Вже незабаром йому в месенджер надійшло повідомлення від покупця, який нібито бажав придбати речі.
Також у повідомленні містилося посилання. Потерпілий перейшов за ним,-де вказав персональні дані свого банківського рахунку.
І вже за деякий час чоловік втратив усі заощадження –70 тисяч гривень.
І 37-річна жителька Дунаєвеччини також потрапила на гачок псевдопокупця й втратила понад 70 тисяч гривень.
Жінка на одному із сайтів виставила оголошення про продаж саморобних корзин. Один із її покупців запропонував оформити «безпечну покупку».
Як пояснив співрозмовник, суть такої функції полягає в наданні продавцем своїх банківських реквізитів, після чого на його рахунок буде проведено грошовий переказ за товар. А перевагою цього є нібито безпечна транзакція.
Потерпіла, довірившись переконливому незнайомцю, перейшла за посиланням й ввела свої банківські дані. Одразу після цього з її рахунку зникло понад 70 тисяч гривень.
Жінка зрозуміла, що натрапила на шахраїв й звернулася до поліції.
Наразі слідчі проводять розслідування за даним фактом й вкотре закликають не надавати секретну інформацію невідомим особам. Не переходьте за посиланнями від незнайомців й не повідомляйте нікому свої банківські дані. Бережіть себе та свій гаманець.
Коментарі