Так, до 78-річної камʼянчанки зателефонувала невідома особа, яка повідомила, що донька потерпілої, перебуваючи в магазині, вдарила дверима відвідувачку. Внаслідок цього остання нібито отримала тілесні ушкодження та потребує коштів на лікування. Схвильована пенсіонерка одразу перерахувала понад 50 тисяч гривень на вказаний шахраєм рахунок. Лише після цього жінка зателефонувала до доньки, яка й гадки не мала про дану ситуацію. Тоді пенсіонерка й зрозуміла, що її ошукали шахраї.
Понад 72 тисячі гривень втратив 22-річний житель Китайгородської тергромади, довірившись онлайн-шахраю. Зловмисник в одному із месенджерів створив фейковий акаунт під іменем товариша потерпілого. Під час спілкування аферист випитав пароль для входу в інтернет-банкінг, який чоловік без сумніву повідомив. Після отримання інформації шахрай зняв з картки потерпілого усі гроші.
За даними фактами слідчі Камʼянець-Подільського райуправління поліції проводять розслідування. Поліцейські наголошують: не надсилайте свої кошти на невідомі рахунки. Якщо вам повідомили, що ваш родич чи знайомий у біді, не поспішайте перераховувати гроші, спочатку дізнайтеся у них особисто, чи відповідає інформація дійсності. Нікому не повідомляйте свої особисті дані, такі як код та цифри на звороті банківської картки, логін та пароль від мобільного додатку банку. Бережіть себе та свої кошти.
Коментарі