Двоє жителів району стали жертвами однієї і тієї ж шахрайської схеми — «Дзвінок з банку», ще одна потерпіла сподівалась отримати соціальні кошти, натомість втратила свої. Поліцейські по вказаних випадках проводять розслідування і вкотре закликають громадян у жодному разі не повідомляти нікому повних реквізитів картки (номер, термін дії та CVC2 код), ПІН-код, паролі для входу в онлайн-банкінг чи будь-які інші паролі та коди, надіслані в SMS-повідомленнях. Якщо ж невідомі пропонують вам соціальну допомогу — перевіряйте такі пропозиції на офіційних ресурсах.
До 62-річної жительки м. Нетішин зателефонувала невстановлена особа, яка представилась працівником банку. Увійшовши у довіру, шахрай сказав жінці виконати певні маніпуляції через мобільний додаток, в результаті чого та втратила більше 9 тисяч гривень.
За аналогічною схемою 28 тисяч гривень втратила 67-річна нетішинка.
Ще одна потерпіла, 40-річна жителька Білогір'я, натрапила в інтернеті на оголошення про отримання соціальних виплат від ООН. Перейшовши за посиланням, жінка вказала реквізити свого банківського рахунку. Після цього з її картки були зняті 42 тисячі гривень.
Коментарі