Так, до 69-річної кам’янчанки зателефонував незнайомець, який представився працівником правоохоронного органу. Він повідомив, що син потерпілої завдав тілесних ушкоджень іншому чоловікові та наразі затриманий. Аби «вирішити» проблему, пенсіонерка має перерахувати на картку співрозмовника 40 тисяч гривень. Таким чином, запевняв аферист, вона нібито врятує сина від в’язниці.
Схвильована заявниця одразу ж надіслала на рахунок зловмисника 40 тисяч гривень, та лише після цього зателефонувала самому синові. Як виявилось, останній нічого не знав про цю ситуацію та нікому тілесних ушкоджень не завдавав. Тоді пенсіонерка зрозуміла, що стала жертвою шахраїв та звернулась до поліції.
33-річний житель Дунаєвеччини продавав в інтернеті декоративний ящик. Йому написав потенційний покупець, який виявив бажання придбати товар. Коли розмова зайшла про оплату, покупець надіслав посилання для оформлення «безпечної покупки». Потерпілий перейшов за адресою та ввів дані свого банківського рахунку. Одразу ж після цього з картки заявника зникло понад 12 тисяч гривень.
Таким самим чином шахраї спустошили рахунок і 39-річної жительки Гуменецької тергромади. Жінка продавала онлайн дитячий одяг, натомість втратила 18 тисяч гривень.
Наразі поліцейські Кам’янець-Подільського райуправління поліції з’ясовують обставини вищевказаних шахрайств та вкотре закликають громадян бути більш обачними під час спілкування з незнайомцями в мережі. Аферисти вміють натиснути на слабке місце, аби увійти в довіру та ошукати людей. Добряче подумайте, перш ніж надсилати кошти незнайомцям!
Коментарі