Так, до 57-річного чоловіка зателефонував зловмисник, який представився працівником служби безпеки банку. Він повідомив про необхідність блокування картки та випитав усі персональні дані потерпілого. А після отримання інформації зняв з рахунку 65 тисяч гривень.
Ще однією жертвою шахрайства стала 56-річна жителька Дунаєвеччини. В одній із соціальних мереж вона перейшла за посиланням,-де йшлося про отримання грошової допомоги. Одразу після цього з її рахунку було знято майже сто тисяч гривень.
Також до поліції звернувся кам’янчанин, який повідомив, що зловмисники зламали акаунт його знайомого в одному з месенджерів. Від імені останнього попросили фінансової допомоги на лікування. Чоловік повірив та одразу перерахував через мобільний додаток одинадцять тисяч гривень
Схожа ситуація сталась з 26-річною мешканкою Кам'янець-Подільської територіальної громади. В месенджері вона переписувалась з шахраєм, який представився її знайомим. Увійшовши в довіру до жінки, зловмисник заволодів її коштами в розмірі 20 тисяч гривень.
За всіма вищеперерахованими фактами працівники поліції проводять перевірки і вкотре нагадують бути обережними з передачею своїх персональних даних. Не довіряйте особисту інформацію невідомим людям. Не відвідуйте сумнівні сайти та бережіть свої кошти.
Коментарі