Так, 44-річному жителю Камʼянця-Подільського зателефонував незнайомець, який представився працівником банку та повідомив, що рахунок чоловіка опинився під загрозою. Аби уникнути несанкціонованого зняття коштів, заявнику необхідно було натиснути комбінацію цифр на своєму телефоні. Схвильований потерпілий, забувши про обачність, виконав умови псевдобанкіра, після чого з його рахунку зникло 16 з половиною тисяч гривень.
Ще один місцевий житель натрапив на шахрайську схему та втратив 6 тисяч гривень. Аферисти зламали акаунт його знайомого у соцмережах та написали потерпілому повідомлення з проханням позичити гроші. Чоловік, нічого не підозрюючи, одразу перерахував на вказаний шахраєм рахунок 6 тисяч гривень, але пізніше дізнався, що сторінку товариша зламали шахраї.
Наразі поліцейські встановлюють всі обставини вищевказаних подій та закликають громадян бути обережними зі своїми коштами. Якщо вам телефонують із банку та просять назвати персональні дані, чи підтвердити операцію — кладіть слухавку, це можуть бути шахраї. У разі, якщо друг у месенджері просить позики, краще зателефонуйте та запитайте у нього особисто, чи дійсно він потребує допомоги. Памʼятайте, шахраї не втомлюються вигадувати нові методи, аби збагатитися за чужий рахунок.
Коментарі